پنج شنبه, 31 ارديبهشت 1394 ساعت 04:47

گران‌قیمت‌ترین قاب‌های گوشی آیفون

این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)

گران‌قیمت‌ترین قاب‌های گوشی آیفون

آیفون6 چند ماه گذشته وارد بازار شده و دارندگان خوش شانس این ابزار جدید احتمالا به دنبال قابی برای آن هستند كه آن را به زیبایی در بر گرفته و از خط و خش و ضربه مصون نگه دارد. البته یك قاب 5 دلاری نشان والمارت هم همین كار را انجام می‌دهد ولی برخی دوست دارند كه ولخرجی كرده و قاب‌هایی را تهیه كنند كه طراحی‌ها و تزئینات چشم‌گیر داشته باشند. حتی ممكن است برای ثروتمندترین ثروتمندان نیاز باشد كه قاب‌هایی جذاب‌تر تولید شود. قاب‌هایی كه از فلزات گرانبها ساخته شده و جواهرات واقعی در آن‌ها به كار رفته باشد و یا قاب‌هایی باشند كه به صورت دست دوز از بهترین چرم تولید شده و قیمت چندان كمی هم نداشته باشند. ولی همه ی این‌ها برای برخی از صاحبان این گوشی بی‌نظیر با ارزش است. به فهرست زیر كه ده مورد از گران‌قیمت‌ترین قاب‌های گوشی آیفون را برشمرده نگاهی بیاندازید.

 

10. قاب كریستال سواروسكی


 قاب  آیفون كریستال سواروسكی


این قاب گران‌قیمت‌ترین قابی نیست كه برای محصولات آیفون تا كنون تولید شده ولی شاید بتوان گفت كه پرزرق و برق‌ترین آن‌هاست. تنها با پرداخت 239 دلار گوشی آیفون شما در این صدف ژله‌ای می‌نشیند كه دورتادور آن را جواهرات ریز سواروسكی كه با دست چسبانده شده‌اند فرا گرفته است. نه تنها در لفافه‌ای از كریستال‌‌های زیبای سواروسكی (Swarovski crystals) بلكه در میان تزئینات دیگری قرار می‌گیرد كه با دقت به این قاب افزوده شده‌اند. تزئیناتی از جمله كمان‌های زیبا، گل‌های رز طلایی و حتی یك خرس قهوه‌ای ملوس و خیلی كوچك. این قاب زیبای دست‌ساز در سایت استی(Etsy) نیز برای فروش گذاشته شده و بازدیدكنندگان و مشتریان در ارزیابی‌های خود از 5 ستاره به آن 5 ستاره داده‌اند. تنها چیزی كه می‌توانیم بگوییم این است كه هرگاه كسی كه این قاب زیبا بر روی گوشی او نشسته برای پاسخ دادن یك پیامك آن را از جیب خود خارج می سازد، چشمان هر رهگذری را به خود خیره خواهد ساخت.

 

9. قاب لویی ویتون


 قاب آیفون لویی ویتون


لویی ویتون ( Louis Vuitton ) یكی از شناخته شده‌ترین نامها در حوزه‌ی تولید كیف و كفش است. ولی آن‌ها كوشش فراوان كرده‌اند تا پا به عرصه‌ی تولید لوازم زیبای دیگری نیز بگذارند كه از جمله‌ی آن‌ها می توان به عینك‌های آفتابی و جواهرات اشاره نمود. خوب چرا چنین شركتی قاب آیفون تولید نكند؟ هنگامی كه لویی ویتون خود در سال 1854 خانه‌ی مد خود را تاسیس كرد گمان نمی‌كرد كه نشان وی بر گستره‌ی این همه محصولات متنوع قرار بگیرد. چه رسد به قاب گوشی موبایل كه خود قطعا در آن زمان نمی دانست كه اصلا آن چه چیزی هست. ولی تقریبا مطمئنیم كه همه‌ی این محصولات با كیفیتی تولید می‌شوند كه مورد تائید او بوده است. این قاب كه قیمتی 330 دلاری دارد دارای لوگوی سنتی لویی ویتون بوده كه در گوشه‌ای از چرم با كیفیت قاب حك شده است. جنس دیواره‌ی داخلی قاب از میكروفیبرهای لطیفی است كه آیفون را از خط و خش مصون می‌دارد تا در استفاده‌های معمول و ورزمره از آسیب مصون باشد. تنها نقطه ضعف این قاب این است كه همچون دستكشی كه حركت دست را محدود می‌كند برای استفاده‌ی راحت گوشی باید آن را از این قاب لطیف خارج كنید كه خوب راه حل عملی برای كسانی كه آیفون خود را برای استفاده‌ی روزمره می‌خواهند نیست.

 

8. قاب تمساح گوچی


قاب تمساح گوچی


گوچی ( Gucci ) نیز قابی شبیه لویی ویتون برای آیفون ارائه داده كه گوشی به آسانی سر می‌خورد و به داخل آن می‌رود. البته در حالی كه قاب گوشی ویتون از چرم معمول گوساله تهیه شده قاب گوچی از جنس پوست تمساح است. علاوه بر این كه این قاب جذاب‌تر و البته گران‌تر است قابی از جنس پوست تمساح مطمئنن در برابر تغییرات آب و هوا مقاوم‌تر از چرم گاو است. محافظت بیشتر از گوشی احتمالا مهمترین فاكتور برای افرادی است كه قابی برای گوشی خود می خرند و البته پرداخت 495 دلار برای قابی از جنس پوست تمساح به روشنی هزینه‌ای هنگفت است. هنگامی كه قاب آیفون شما گران‌تر از خود گوشی شما باشد این اطمینان را دارید كه می‌توانید گوشی خود را اگر هم آسیب ببیند به راحتی تعویض كنید.


7. قاب دولس و گابانا


قاب آیفون دولس و گابانا


قابی كه دولس و گابانا ( Dolce & Gabbana ) برای آیفون عرضه كرده ظاهری شبیه به قاب سوسماری گوچی دارد. فقط ظاهری جذاب‌تر و شبیه كیف پول دارد كه زنجیره‌ای طلایی به آن آویزان است. با پرداخت 595 دلار شما صاحب قابی از چرم مشكی می‌شوید كه بنا بر خواست شما با پوست سوسماری به رنگ نقره یا طلا مزین خواهد شد. این قاب دارای آستر لطیف فابریك، بند تسمه‌ای 47 اینچی در سرتاسر بدنه‌ی قاب و بخش مجزایی كه مخصوص قرار گرفتن خود گوشی موبایل و جیب هایی برای قرار دادن پول و كارت‌های اعتباری شماست كه اگر شما پول خرید این قاب را داشته باشید قطعا پول و كارت‌های زیادی هم برای قرار دادن در این جیبها خواهید داشت.

 

6. قاب ضربه‌گبر تیتانیوم گرسو


قاب ضربه‌گبر تیتانیوم گرسو


قاب‌های كلاسیك و مردانه‌ی گرسو ( Gresso ) برای آیفون6 از 1000 تا 10.000 دلار قیمت دارند كه با دست از فلز تیتانیوم ساخته شده‌اند. پشت قاب بر اساس تقاضای شما از چرم ایتالیایی یا پوست سوسمار پوشیده شده و با یك لوگوی گرسو از جنس طلا تكمیل می شود. گرسو مدعی است كه بخش‌های تیتانیومی این قاب 4 ساعت پیش از پایان كار و تحویل به خریدار بوسیله‌ی دست براق شده و پولیش می‌شود.

 

5. قاب برج گل


 قاب برج گل


این قاب پلاستیكی (The Tower Flower Case) كه با دست آذین یافته در سایت استی به فروش گذاشته شده و بر روی آن برج ایفلی به رنگ طلا نصب شده است. دورتادور آن را گل‌ها و جواهراتی به رنگ سفید صدفی فراگرفته‌اند. زنان معمولی ممكن است حداكثر 30 دلار برای قابی كه از لحاظ ظاهری و زیبایی تا حدودی شبیه به این باشد بپردازند ولی فروشنده‌ی این قاب برای آن مبلغ 1459 دلار را از شما تقاضا خواهد كرد. خوب اگر شما میلیون‌ها دلار در حساب دارید چرا اندكی از آن را برای تزئین آیفون خویش هزینه نكنید؟ در این حالت گوشی شما برای یك پرواز فرست كلاس به خود برج ایفل در پاریس مهیا خواهد بود.

 

4. قاب مات قاب


قاب مات قاب


با دیدن برچسب قیمت این قاب نیز دود از سر ما برخواهد خواست از بس كه قیمت آن سرسام آور است. قاب ساده‌ای سفید كه از پلاستیك سخت صدفی ساخته شده و خطوطی از جنس سیلیكون بر آن نقش بسته‌اند. این قاب از فناوری صوتی ساوندكوپ تی ام (SoundscoopTM) بهره می برد كه صدای بلندگوهای آیفون شما را به جای كاهش دادن تقویت می‌كند. به علاوه تنها نكته‌ی منحصر به فرد در باره‌ی این قاب امكان ایجاد تغییراتی به دلخواه شما در آن است. تنها درخواست‌های خود را در قسمت مربوطه‌ی سایت قاب مات بارگذاری كنید و تنها با پرداخت 4271 دلار قاب مورد نظر شما درب خانه به شما تحویل داده خواهد شد.

 

3. قاب تیتانیومی بریك


 قاب تیتانیومی بریك


این قاب از فلز تیتانیوم ساخته شده به یكی از رنگ‌های مورد پسند شما از میان رنگ‌های خاكستری تیره، پلاتینیوم، طلایی و كربن سیاه ساخته می شود. به جز لوگوی بریك كه به ظرافت بالای قاب قرار گرفته هیچ برجستگی یا علامت خاص دیگری بر روی بدنه ی آن مشاهده نمی‌كنید. پرداخت 4430 دلار برای خرید این قاب احتمالا بیشترین ولخرجی است كه شما می‌توانید برای یك قاب موبایل انجام دهید. لازم به یادآوری است كه بدنه‌ی تیتانیومی دارای خاصیت ضد ضربه است و تا زمانی كه موبایل شما در این قاب جاخوش كرده به هیچ وجه ممكن نیست كه خط و خراشی به روی آن بیفتد.

 

2. قاب طلای 14 عیار میناسای


قاب طلای 14 عیار میناسای


با پرداخت 10.000 دلار موبایل شما در آغوش طلای 14 عیار قرار خواهد گرفت. به طور دقیق نمی‌توان گفت كه دلیل خاصی برای درست كردن این قاب (Miansai) وجود داشته ولی بی‌شك اگر شما صاحب ان شوید بیش از آن‌كه نگران آسیب دیدن گوشی خود باشید باید بابت آسیب دیدن قاب آن نگران شوید كه قیمتی به مراتب بالاتر از گوشی‌تان دارد. این قاب را باید به عنوان لوازم جانبی بسیار گرانقیمتی به حساب آورد یا وسیله‌ای برای فخر فروشی محسوب كرد تا این كه آن را قابی برای محافظت از یك گوشی آیفون دانست.

 

1. قاب اژدها و عنكبوت آنیتا مای‌تان


 قاب اژدها و عنكبوت آنیتا مای‌تان


قاب اژدها و عنكبوت آنیتا مای‌تان (Anita Mai Tan) گران‌قیمت‌ترین قابی است كه در دنیا برای گوشی آیفون تولید شده است. با پرداخت 880 هزار دلار می‌توانید صاحب این قاب برای گوشی خود شوید. این قاب از طلای سفید 18 عیار ساخته شده و در آن قطعاتی از الماس واقعی به كار رفته است كه وزنی بالغ بر 32 قیراط دارد. اژدهای خشمگینی كه به پشت قاب متصل است ممكن است گذاشتن گوشی آیفون‌تان را در جیب برای‌تان كمی دشوار كند و ممكن است لازم بدانید كه گوشی و قاب آن را در محفظه‌ای شیشه‌ای قرار دهید كه قفل هم داشته باشد.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

پیوندهای مفید

تماس با ما

شماره تماس: 88231286 (21) 98+

آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید