پنج شنبه, 21 اسفند 1393 ساعت 04:43

9 كار پرهزينه كه در پاريس می توان انجام داد

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

پاریس! این اسم جلوه‌های ناب و باشكوهی از یك زندگی خوب را به ذهن انسان متبادر می‌كند. تنها اضافه كردن صفت فرانسوی به هرچیزی از خیاطی زنانه تا عطر و غذا ارزش آن را تا عرش بالا می‌برد و آن را بی‌نهایت خواستنی می‌نماید. فرانسویان استاد این هستند كه با افزودن جنبه‌های خواستنی زندگی به هر چیزی از آن فرصت دیگری برای لذت بردن بسازند. در چنین جهانی كه آن‌ها ساخته‌اند لذت مخصوصی نهفته است. لذتی كه از شو‌های طراحی مد، كلوپ‌ها و محله‌های تخصصی، سازه‌های عظیم مشهور جهانی و تاریخی و غیره برمی‌آید.


پاریس عصاره‌ی بهترین، مست‌كننده‌ترین و شادمان‌كننده‌ترین طعم‌ها، عطرها و منظره‌هایی است كه هم كسانی را كه برای نخستین بار به آن كشور سفر كرده و هم كسانی را كه میهمانان دائمی آن هستند شیفته و فریفته‌ی خود می‌كند. كسانی كه از شهر بازدید می‌كنند اعم از كسانی كه به دنبال عشق و عاشقی هستند، یا آن‌هایی كه به جستجوی تاریخ برآمده‌اند یا آنان كه دوست دارند هرچیز خوب را در زندگی تجربه كنند، به انتظار برآورده شدن آرزویشان به اینجا آمده‌اند و پاریس نیز با سخاوت و مهربانی تمام آن‌ها را مسحور خود كرده و از خویش راضی می‌سازد. او با كسانی كه دوست دارند جاهای كمتر دیده شده‌ی آن را ببینند و تجربه‌هایی را كه دیگران كمتر در آنجا پشت‌سر گذاشته‌اند داشته باشند همانقدر مهربان است كه با كسانی كه عادت دارند به‌جاهایی كه همه می‌روند بروند و به چیزهایی كه همه می‌بینند سر بزنند رفتار می‌كند. این شكوه با برچسب “ساخت فرانسه” كه كنار هم قرار می‌گیرد، این اطمینان برایتان حاصل می‌شود كه همه‌ی خواسته‌های هوسبازانه و آسایشتان فراهم خواهد شد.

 

 

9. دسترسی بدون صف به موزه‌های لوور و ارسی: هزينه 221 دلار


 

یك بازدید از پاریس هیچ ارزشی نخواهد داشت اگر چشم‌هایتان به اثار قابل احترامی چون مونالیزا، زایش ونوس و برخی كارهای دیگر از مونته، رنور، ون‌گوگ و.. كه فرای زمان و مكان هستند، نیفتد. با این‌حال صف‌های بی‌نهایت طولانی كه برای گرفتن بلیط موزه‌های لوور و اورسی وجود دارد، همچون سوهانی بر روح مشتاق‌ترین هنردوستان اثر می‌كند. با خرید خدمات دسترسی بی‌صف خود را از همه‌ی این دردسرها آزاد كنید و ضمن برخورداری از یك دسترسی مستقیم به هر دو موزه با یك تور خصوصی به دیدن آن‌ها بروید. بدینوسیله شما از یك ورودی زیر زمینی كه به نام گردونه‌ی لوور خوانده می‌شود، وارد لوور می‌شوید. در این تور خصوصی دو ساعت تمام را به مشاهده‌ی هر‌آنچه چشمان عاشق هنر شما آرزوی دیدن آن را دارد بپردازید و از راهنمای تور خویش هر سوالی دارید بپرسید. استراحت كوتاهی برای ناهار بكنید (كه البته هزینه‌ی ناهار در قیمت بلیط بدون صف شما محاسبه نشده است) و آنگاه از شنیدن قصه‌ها و افسانه‌هایی كه در مورد آثار هنری به نمایش درآمده در موزه‌ی اورسی وود دارد در كنار دیدن آن‌ها با همان تور ویژه‌ی خصوصی كه هزینه‌ی آن را پرداخت كرده‌اید، لذت ببرید.

 

 

8. تور شام و نورافشانی شب سال نو در پاريس: هزينه 250 دلار


 

پاریس در سرتاسر سال فوق‌العاده دیدنی است. در تابستان با داغ‌ترین مدها، گل‌ها و غذاها شما را می‌فریبد. در زمستان گویا با افسانه‌های زندگی واقعی در پاریس مواجه می‌شوید كه در دنیا نقاط بسیار اندكی هستند كه بتوانند از بابت زیبایی‌های این فصل و بویژه جدابیت شب سال نو با آن رقابت كنند. آغاز سال نو با تور شام و نورافشانی تجربه‌ای نفس‌گیر را برای‌تان رقم خواهد زد. در این گردش شما سوار بر یك كالسكه‌ی دارای تهویه‌ی مطبوع به گردش در نقاط چشم‌نواز این شهر چراغ‌ها خواهید پرداخت. پس از توفقی در كنار برج ایفل كه به زیبایی نورپردازی شده به یك شام سه‌مرحله‌ای كه با نوشیدنی فرانسوی سرو می شود میهمان خواهید شد. شما می‌توانید رستوران مورد علاقه‌ی خود را از میان سه یا چهار گزینه برگزینید. پس از صرف شام می‌توانید در حالی‌كه در یك جایگاه مناسب به راحتی نشسته و با لذت نوشیدنی را مزمزه می‌كنید آتش‌بازی‌های حیرت‌آور سال نو را در پاریس مشاهده نمایید. در پایان نیز می‌توانید در یك رقص دسته جمعی شركت كنید تا شب آغاز سال نو را به بهترین نحو به پایان ببرید.

 

 

7. عطر فرانسوی بخر: هزينه 260 دلار


 

كمتر چیزی از تجملات موجود در پاریس به پای عطر‌‌های آن می‌رسد. پاریس برای كسانی كه به دنبال خاص‌ترین و باارزش‌ترین بو‌های دنیا هستند، یك مقصد رویایی است. صنعت عطر‌سازی در پاریس بهترین شامه‌های دنیا را در این حرفه به خدمت گرفته و با نشان‌های تجاری معروفی چون شنل، گوئرلیان، گیونشی، دیور، كارتیه، لانكوم و بالنسیاژا كه مشتی از خروار هستند،‌ شهره‌ی جهانیان است. گردشگری كه در پاریس به دنبال عطر است باید به فروشگاه‌های فراگونارد كه  دو بوتیك در فرانسه دارد حتمن سری بزند. همچنین باید به سراغ خانه‌ی عطر گوئرلیان برود. سرژ لوتنز یك بوتیك مجلل و چشم‌نواز در منطقه‌ی پالایز رویال است یعنی همان‌جایی كه شما می‌توانید 23 عطر با رایحه‌ی كاملا اختصاصی را بیابید كه همه‌ی آن‌ها در بازار فروش ورزانه‌ی آن در سرتاسر جهان وجود دارند. فرقی نمی‌كند كه كدامیك را انتخاب كنید خواه شنل شماره 5، یا بی‌گیونشی و یا كوك دئور گئورلیان؛ پاریس رایحه‌ای را به مشام شما می‌رساند كه برای همیشه عطر مورد پسند شما خواهد بود.

 

6. منوی چندگانه در رستوران پيك: هزينه 455 دلار


 

پاریس و یك شام فوق‌العاده دو جزء تفكیك‌ناپذیر هستند. حتی در كافی‌شاپ‌ها و اغذیه‌فروشی‌های كوچك نیز طعم‌های خاصی را تجربه خواهید كرد كه باعث می‌شود آن مكان برای شما غیر قابل فراموش كردن شود. حتی اگر تجربه‌ی یك وعده در رستوران مجلل میشلین را دارید، بازهم از مرور منوی سه گانه‌ی رستوران دام د پیك پشیمان نخواهید شد. منوهای این رستوران برمبنای سه رایحه تنظیم شده‌اند: رایحه‌ی گیاهان زیر رست‌، رایحه‌ی مركبات و رایحه‌ی زعفران كه طبق گفته‌ی صاحب رستوران ضمن ارائه‌ی هر پنج طعم به ذائقه‌ی میهمانان، مزه‌ی غذایی را كه می‌خورند برایشان دلپذیر می‌كند. منوها به دو زبان انگلیسی و فرانسوی عرضه شده و میهمانداران نیز آماده‌ی هرگونه توضیح و كمك‌اند. صرف یك وعده‌ی غذایی در رستوران پیك تجربه‌ی ممتازی از سفر شما به پاریس خواهد بود.

 

5.تماشای نمايش در مولين روژ با صندلی وي آي پی(VIP) و شام: هزينه 585 دلار


 

تا به حال به تماشای یك نمایش در یك شب در پاریس اندیشیده‌اید؟ تردید نكنید و زیباترین و مسحور‌كننده‌ترین نمایش را با نوشیدنی و صرف یك شام سه‌مرحله‌ای فرانسوی كه با سلیقه‌ی خاص آنان سرو می‌شود به یك شب فراموش نشدنی سفر خود مبدل سازید. بلیت یك صندلی وی آی پی در سالن مولین روژ یكی از تنها 24 صندلی مخصوص این سالن بی‌نظیر را در یك بالكن كاملن اختصاصی با چشم‌اندازی بی‌مانند برای شما كنار خواهد گذاشت. بعلاوه این كه شما برای ورود به سالن نمایش در صف انتظار معطل نخواهید شد و فضای اختصاصی برای آویزان كردن لباس‌های بالاپوش شما پیش‌بینی شده است. پس از نمایش ویژه‌ای كه مشاهده خواهید كرد، شام و نوشیدنی كه هزینه‌ی آن در این بسته لحاظ شده سرو خواهد شد.

 

4. سفر با قايق تفريحی بر روی رودخانه‌ی سن با صرف شام، هزينه: 638 دلار


 

پاریس در داستان‌ها سمبل عشق و دلداری است، نماد آوازها و فیلم‌هاست و به واقع هم همین‌گونه است. اگر می‌خواهید همسرتان را با عاشقانه‌ترین برنامه‌ها تحت تاثیر قرار دهید، این تجربه قطعا چنین تاثیری را برجا خواهد گذاشت. با یك قایق تفریحی خصوصی یك ساعت تمام بر رود سن سواری كنید در حالی كه نوشیدنی خود را مزمزه می‌كنید. در حالی‌كه به آرامی بر آب سوارید از كنار شگفتی‌های نور‌پردازی شده‌ی پاریس همچون برج ایفل، طاق پیروزی،  میدان كنكورد و كلیسای نوتردام گذر كنید. پس از آن كه این تصاویر را سیر دیدید وقت آن است كه شكم خود را نیز با غذایی لذیذ كه توسط سرآشپزان خبره تدارك دیده شده در نزدیكی شانزه‌لیزه میل كنید. این می‌تواند پایان بی‌نقصی برای یك شب زیبا و فریبنده باشد.

 

3. تور مجلل پاريس، هزينه: 1099 دلار براي يك تا سه نفر


 

آیا تنها یك روز در پاریس فرصت دارید و می‌خواهید آن را به بهترین وجه و با آسایش تمام بگذرانید؟ یك تور 7 ساعته‌ی شهر و محوطه‌های پیرامون آن تمام نقاطی را كه دوست دارید در پاریس ببینید به شما نمایش خواهد داد. این گردش‌ها با خودروی اختصاصی یا مینی ون انجام خواهد و می‌تواند با پرداخت هزینه‌ی متمم تا 7 نفر را همراه برد.  برنامه‌ی مسافرت همه‌ی نقاط جذاب این شهر شگفت‌انگیز را پوشش داده و به شما فرصت می‌دهد كه برای گرفتن عكس یادگاری توقف‌های كوتاهی داشته باشید. این هزینه همچنین شامل هزینه‌ی ورود به یك یا دو مورد از این مكان‌های دیدنی‌ نیز هست.  ولی معمولا روال بر این است كه هزینه‌ی ورود به اماكن قابل بازدید، هزینه‌ی پاركینگ و غذا محاسبه نشده است.

 

2. تور‌های يك روزه پاريس، هزينه: 1168 دلار برای يك تا سه نفر


 

اگر فرصت گردش چند روزه در پاریس را دارید گردش‌های روزانه در برخی مناطق پیرامونی این شهر برایتان تجربه‌ای بسیار پرارزش و به‌یادماندنی خواهد بود. انواع تورها برای شما فراهم است و می‌توانید از میان آن‌ها انتخاب كنید. تورهایی مانند تور تاریخی ، تورهای هنری، تور اماكن مذهبی و بسیاری دیگر از این قبیل تورها. برای داشتن یك تور به‌یادماندنی‌و با آسایش بیشتر می‌توانید بازدید از بسیاری مناطق زیبا و چشم‌نواز اطراف پاریس همچون روستاها و مناطق روستایی چون بوورون آوژ، سنلیس، مونتفورل آمواری، ژربروی و دمپیر را انتخاب نمایید. همه‌ی این تورها یك راهنمای تور دوزبانه‌ی دارای تحصیلات دانشگاهی وظیفه‌ی راهنمایی و توضیحات برای شما را برعهده دارد. در حالی كه جاهای دیدنی در پاریس بی شمارند گردشگران خردمند بی شك از اكتشاف مناظر طبیعی بی‌مانند و بكر اطراف آن و چشیدن غذاهای لذیذ مخصوص آن مناطق كه در این گردش امكان آن برایشان فراهم می‌شود لذت فراوان خواهند برد.

 

1. یك شب در هتل (Fouquet) فوكت : 1487 دلار برای یك شب


 

یك شب خوابیدن در هتل فوكت باری كه در خیابان 46  ژرژ پنجم قرار دارد به قطع نقطه‌ی اوج زندگی تجمل‌آمیز در شهری است كه پنجمین شهر گران‌قیمت دنیا برای گردشگران لقب گرفته است. این هتل همواره به دنبال توسعه‌ی پایدار خدمات خود بوده و توانسته سه استاندارد ایزو را دریافت كند كه به نوبه‌ی خود تجربه‌ی منحصر به‌فردی است. این هتل دارای 48 اتاق، 33 سوئیت و سه بار است. همچنین 5 رستوران و یك چشمه‌ی آب معدنی برای شما در آن پیش‌بینی شده تا نه فقط شما بلكه حیوان‌خانگی مورد علاقه‌‌تان شبی را همچون یك پادشاه در حالیكه در آسایش و جلال غنوده‌اید بگذرانید.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

پیوندهای مفید

تماس با ما

شماره تماس: 88231286 (21) 98+

آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید