شنبه, 12 ارديبهشت 1394 ساعت 13:26

گران‌قيمت‌ترين اماكن اقامتی-تفريحی اجاره‌ای در جهان

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

گران‌قيمت‌ترين اماكن اقامتي-تفريحي اجاره‌اي در جهان

برای بسیاری از ما زندگی به سبك ثروتمندان و افراد مشهور و لذت بردن از زندگی به شیوه‌ی آنان چندان قابل تصور نیست. به همین دلیل سعی میكنیم اندك پول‌هایمان را جمع‌ كنیم تا بتوانیم یكی دو هفته‌ای در سال به یك منطقه‌ی تفریحی سفری داشته باشیم. اگر شما فردی هستید كه تا سرحد امكان پول‌هایتان را پس‌انداز میكنید یا آنقدر دستتان به دهانتان میرسد كه بتوانید یك مكان اقامتی مناسب و زیبا را اجاره كنید شما نیز قادر خواهید بود كه از آسایش حاصل از اقامت در چنان مكان‌های آرام و پرآسایش لذت ببرید و از شر شلوغی و ایستادن در صف غذاخوریها در امان باشید.


تا از مراكز اقامتی اجاره‌ای نام برده میشود ممكن است تصویری در ذهن شما بوجود بیاید-مثل اماكن باظرافتی كه در پاریس هستند یا كلبه‌های زیبا بر كنار ساحل. این مكان‌ها به اندازه‌ی كافی زیبا هستند كه شما به تنهایی یا به اتفاق خانواده و دوستان تصمیم به اقامت در آن‌ها بگیرید. این‌ها مكان‌هایی هستند با پیرامونی زیبا و رختخواب‌های اضافه. داخل آن‌ها احتمالا لوازمی كه كمی از مد افتاده یا خراب هستند قرار دارد. سینك ظرفشویی یا دستشویی ممكن است گرفته باشد، ممكن است از نزدیك‌ترین فروشگاه‌ها چند كیلومتر فاصله داشته باشند.
مراكز اقامتی اجاره‌ای كه در فهرست ذیل به شما معرفی خواهند شد،‌ ازاین ویژگیها كاملا به دور هستند. آن‌ها گلچینی از زیباییها و محل اقامت آثار نفیس هنری هستند كه بهترین بهترین‌ها را برای كسانی كه توان اجاره كردن آن‌ها را داشته باشند فراهم می كنند. همچنین تعطیلاتی پر از هیجان و فراموش‌ناشدنی را كه مملو از ویژگیهای عالی است برای آنان رقم خواهند زد به نحوی كه مردم عادی نیز حتی در افسانه‌ها و رویاپردازیهایشان ندیده و نشنیده باشند. محل فرود آمدن هلیكوپتر، خدمه‌ی اختصاصی، و صحنه‌ی رقص از جمله‌ی این امكانات هستند. مراكز اقامتی اجاره‌ای كه در این فهرست به چشم میخورند- و برای اقامت هریك از ما آماده‌ هستند تا اگر پول فراوان اضافی داریم به آن‌جا برویم– در وبسایت www.vacationhomerentals.com با ذكر همه‌ی امكانات و جا برای رزرو آماده‌ی ارائه‌ی خدمت‌اند. اطلاعات كافی راجع به امكانات و شرایط این اتاق‌ها در آدرس بالا موجود است تا بدانید بابت چه چیزی پول میپردازید. پس هنگامی كه پشه بند و تعدادی دستمال تمیز در چمدان مسافرتی خود میگذارید آماده شوید تا كاملا در این ده مورد برترین و گران‌ترین نقاط اجاره‌ای تفریحی در جهان غرق عیش و خوشی شوید.

 

10. سنت جیمز در باربادوس – 2454 تا 3385 دلار به ازای هر شب


سنت جیمز در باربادوس


نگذارید قیمت معقول این استراحتگاه شما را فریب دهد-این ویلای لوكس تعطیلات برای خود كلاسی دارد. این استراحتگاه در منطقه‌ی تفریحی اختصاصی رویال وستمورلند واقع شده و افرادی كه با این منطقه و زیباییهای آن آشنا هستند برای آن نام مستعار “وسترینگز” را انتخاب كرده‌اند. این استراحتگاه درمیان جنگل‌های آبدار و چشم‌انداز زیبای استوایی در باربادوس (St. James, Barbados) واقع است. زمین گلف بزرگ و آب‌های مواج و آبی رنگ دریای كارائیب در چشم‌انداز آن قرار دارد. امكانات چشم‌نواز داخلی شامل یك تراس بزرگ است كه در كناره‌های آن درختان نخل سربرافراشته‌اند، یك استخر بیكران و یك جكوزی داغ است. هر پنج اتاق خواب داری چشم‌اندازی مثال‌زدنی هستند. هر یك دارای تختگاه استراحت و لمیدن هستند و در هر كدام حمامی شبیه چشمه‌ی آب معدنی قرار دارد. كلبه‌ای نیز برای میهمانان در نظر گرفته شده كه میتوانند با حضور در استراحتگاه به بازی هاكی در هوای آزاد و فوتبال دستی بزرگ داخل كلبه بپردازند. یك درشكه برای گردش سریع و آسان میهمانان به دور استراحتگاه پیش‌بینی شده و اگر در سطح شهر برای كار و گردش فراوانی برنامه‌ریزی كرده‌اید میتوانید با پرداخت هزینه‌ی اضافی به استخدام یك نفر خدمتكار، آشپز و میهماندار ویژه نیز اقدام نمایید.

 

9. سانتا باربارا، كالیفرنیا – 3500 دلار به ازای هر شب


سانتا باربارا، كالیفرنیا


این استراحتگاه عاشقانه با دروازه‌های رویایی و مساحت نزدیك به یك هكتار با استخری مملو از آب‌های مواج، چشمه‌ی آب معدنی، زمین تنیس، و امكانات دیگر دقیقا در قلب مونتسیتو (Montecito) قرار گرفته است. معماری سنتی ایالت راونسكرافت (Ravenscroft)و طراحی داخلی كه شامل دروازه‌های آهنی با شكل‌های زیبایی كه با دست در آن‌ها درآمده، مبل‌های تخت‌شو، شومینه‌ها، كتابخانه‌ای با آرامش، راه‌های مخفی برای رفت و آمد ‌چشم‌های شما را به خود خیره خواهد ساخت. در فضای بیرونی زمین‌های سرسبز از بهترین نوع چمن، باغ‌های خوش آب و رنگ، و تراس‌های بیرونی پرآسایش تعبیه شده است. در باشگاه ورزشی آراسته به آثار هنری عرق بریزید، بر تخت‌های كنار استخر لم بدهید، یا بر روی مبل راحتی در فضای باز درازكشیده و در لحظه‌ی غروب آفتاب شومینه‌ای را كه دركنار شماست روشن كنید و از دیدن این صحنه‌ی زیبا لذت ببرید. چهار اتاق خواب و چهار حمام استراحت‌گاه با سلیقه و پرآسایشی را برای شما فراهم نموده است. كلبه‌ی زیبایی نیز برای اقامت میهمانان در نظر گرفته شده كه دورتادور آن را درختان میوه فراگرفته‌اند.


8. ساحل میامی، فلوریدا 20.000 دلار یك هفته


ساحل میامی


این استراحتگاه اجاره‌ای دارای موقعیت مكانی فوق‌العاده‌ای است. این استراحتگاه در منطقه‌ی اختصاصی جاده‌ی نورث بِی در ساحل میامی قرار گرفته است. این ویلای لوكس به روز دارای شش اتاق خواب و شش حمام است و دارای یك آب نمای زیبا در محوطه‌ی جلویی است كه به چشم‌انداز افق در ساحل میامی ختم میشود. پس از سپری كردن یك روز بر روی آب مستقیم با قایق تا در اتاق خوابت بیا ولی پیش از خواب غذایت را در آشپزخانه‌ای مجلل روی اجاق كباب كن و از شام خوشمزه‌ات لذت ببر. محیط پیرامونی نورث بِی دارای محوطه‌ی گلف، غذاخوری و امكانات سرگرمی برای میهمانان خاص خویش است.

 

7. پونتا میتا مكزیك – 21000 تا 38000 دلار


پونتا میتا مكزیك


از آسایشی كه خدمه‌ی اختصاصیتان در استراحت‌گاه خصوصی ساحلی شما برایتان فراهم آورده‌اند لذت ببرید. این استراحت‌گاه ویژه كه بر روی ماسه‌های نرم و سفید ساحل نشسته است دارای یك جكوزی آب گرم، استخر بینظیر، بار در فضای باز، چاله‌ی آتش و ساحل اختصاصی كاباناست (cabana). بر روی صندلی راحتی در فضای باز لم دهید و از آسایش فراوان در این مكان زیبا لذت ببرید در حالی كه به درختان زیبای نخل كه در زیر پایتان صف كشیده‌اند، به خدمتكار خود سفارش یك نوشیدنی دیگر بدهید. خود را در غذاهای لذیذ مكزیكی كه سرآشپز مستقر در خانه برایتان تدارك دیده غرق كنید. در هنگام غروب آفتاب در جاده‌ی ساحلی در حالی كه باد موهایتان را نوازش میكند بر ماسه‌های نرمی كه كمتر كسی بر آن پا نهاده قدم بزنید. در پنج اتاق خواب زیبای آن كه با صنایع دستی محلی آذین یافته كه با استفاده از چوب‌های منطقه‌ی استوایی ساخته شده‌اند. پایتان را كه از ویلا بیرون بگذارید میتوانید از بازی گلف، چشمه‌ی آب گرم، چشم‌انداز یك روستای سرزنده و شاداب و بسیاری چیزهای دیگر لذت ببرید.

 

6. پایا، هاوایی – 24.500 تا 27.000 دلار برای یك هفته


جزیره کائویی هاوایی


در زمینی بالغ بر 20.000 متر مربع استراحت‌گاه دنج و لوكسی را در پایا در هاوایی(Paia, Hawaii) می یابید. ساحلی رو به اقیانوس كه بر حاشیه‌ی شمالی مائویی واقع شده و با بیش از 100 درخت نارگیل احاطه شده و چشم‌اندازی ویژه كه در گوشه‌ای از آن آتشفشانی نشسته است. از خلوتی كه در انتهای این بن بست دارید لذت ببرید. یك خانه‌ی اصلی و سه خانه‌ی میهمانان كه 220 متر بر ساحلی دارد و بكرترین چشم‌انداز رو به ساحل اقیانوس را در همه‌ی جزیره دارد. شش نفر میتوانند از آسایشی كه در این ویلا فراهم آماده لذت ببرند. سه خانه‌ی امن و آرام، یك جكوزی با آب داغ و باشگاه ورزشی خصوصی دارد.

 

5. فونیكس، آریزونا – 3.500 تا 4000 دلار برای یك شب


 فونیكس، آریزونا


در منطقه‌ی كمل بك ویستا فونیكس آریزونا (Phoenix, Arizona) میتوانید در چشمه‌ی آب گرمی شیرجه بروید كه سرچشمه‌ی آن در كوه‌های نزدیك ویلا بر فراز صخره‌ای كه 12 متر ارتفاع دارد قرار دارد و شما از آن بالا میتوانید عمق دره‌ی پایین پایتان را بنگرید. سرگذشت و ویژگیهای این چشمه‌ی آب گرم كه به آن آب گرم سال گفته میشود در مجله‌ی چشمه‌های طبیعی آمده است. این خانه‌ی شیك دقیقا بر دامنه‌ی كوهستانی منطقه ساخته شده كه در اطراف آن چندین آبشار طبیعی در جریان است. عمارت ویلا دارای چند تراس و پاسیو است. و همچنین از امكاناتی چون بهارخواب بر روی پشت‌بام، استخر نورپردازی شده، پنجره‌های یكپارچه‌ی كف تا سقف، مركز پرورش اندام خصوصی، باشگاه صخره‌نوردی و غیره بهره میبرد. دورتادور این عمارت اجاره‌ای باشكوه را كه دارای شش اتاق خواب و هشت حمام است چشم‌اندازهای سرسبز احاطه كرده و تنها پنج دقیقه با مناظر چشم‌نواز شهر قدیمی اسكات‌سادل فاصله دارد.

 

4. پارك سیتی یوتا – 2.500 تا 10.000 دلار برای یك شب


پارك سیتی یوتا


در منطقه‌ی دریم كچِر اِستیت در شهر پارك سیتی ایالت یوتا (Park City, Utah) میتوانید از داخل استراحت‌گاه خود تا پایین ارتفاعات زیبای منطقه اسكی كنید و به این ترتیب به حداكثر سرعت بالاتری دست بیابید. شما و همراهانتان میتوانید اشیاء قیمتی خود را در 7 اتاق خواب امن، جادار و ضد سرقت آن بگذارید. پس از آن در استخر آب گرم، سونا و جكوزی آن به شنا و تفریح بپردازید. این تنها بخشی از امكانات وسیع استراحت‌گاه بینظیری است كه بر فراز دره‌ای عمیق واقع شده و یكی از وسیع‌ترین اقامت‌گاه‌های تفریحی در سطح قاره است. این ویلای چشم‌نواز در محاصره‌ی درختان قدبرافراشته‌ی صنوبر لرزان قرار دارد و چشم‌انداز خیره‌كننده‌ای از كوهستان و دره پیش روی شما میگذارد. 60.000 متر مربع استراحتگاه با حداكثر امكانات و طراحی ولخرجانه دارای مركز بزرگ سرگرمی، اتاق‌های بازی، میز بازی با كارت.


3. پروویدنشالز، توركس و كیكاس- 4250 تا 6500 دلار


توركس و كیكاس


جزایر توركس و كیكاس (Turks and Caicos islands) برای كسانی كه به دنبال یك مكان متفاوت برای تعطیلات خود هستند رویایی است كه به واقعیت پیوسته‌ است. امروزه این منطقه پس از منطقه‌ی كارائیب دومین مقصد گردشگران تفریحی در دنیاست. ویلای استارگیزر چشم‌اندازی 180 درجه‌ای از آب‌های لاجوردی اقیانوس را كه دورتادور عمارت آن را فراگرفته در برابر چشم بینندگان میگذارد. این عمارت 15.000 متری دارای یك زمین تنیس، یك سونا، یك جكوزی، دو استخر ابدی، یك باشگاه بدنسازی و استودیوی رقص است. پس از شنا در استخر باشكوه در آب‌های لرزان غروب یا استراحت بر ماسه‌های ساحل بابالوا میتوانید به داخل عمارت خود بازگردید و در سینمایی با 8 صندلی به تماشای فیلم مورد علاقه‌ی خود بپردازید.


2. كایلوآ، هاوایی- 34.900 دلار برای یك هفته


سواحل میامی


آیا به دنبال مكانی میان سرزمین سرسبزی هستید كه درختان نخل آن در بادی كه از دریا میوزد در اهتزاز بوده و دارای استخرهای منحنی شكل و كلبه‌های پر از آسایش درمیان صخره‌های شكل یافته و آبشارهای فراوان باشد؟ پس این همان مكانی است كه به دنبال آن هستید. چشم‌انداز زیبای ساحل كایلو (Kailua, Hawaii) در منطقه‌ی هاوایی تنها با اجاره‌ی 34.900 دلار برای یك هفته در اختیار شما خواهد بود. فقط فكر كنید، یك هفته در چنین مكانی بودن ارزش آن را ندارد كه چنین پولی را بابت آن بپردازید؟ مساله این است كه آیا اقامت در چنین مكانی برای شما اولویت دارد. برای كسانی كه جیبشان پر از اسكناس است و پرداخت این پول‌ها برایشان دشوار نیست بله چنین اقامتی كاملا ارزش هر یك پنی را كه بابت آن میپردازند داراست. اقامت‌كنندگان میتوانند از حیاط اختصاصی خود لذت برده و اتاق‌هایی كه تا 12 نفر گنجایش میهمان دارند را در اختیار داشته باشند. عمارت اصلی دارای اتاق تئاتر اختصاصی و كابین آشپزی كاملا مجهز در كنار استخر است. در كنار راه‌پله‌های گرد و پیشخوان‌های مرمری شما میتوانید از چشم‌انداز ماسه‌های سفید ساحل و آب‌های نیلگون دریا كه تنها چند قدم با درب بیرونی عمارت فاصله دارند، ماهیگیری در آب‌های عمیق،‌جت اسكی، تنیس و سایر چیزها نیز لذت ببرید.

 

1. ویستلر كانادا: 10 هزار تا 12.857 دلار بابت یك شب


 ویستلر كانادا


چیزی كه زمانی فقط یك استراحتگاه زمستانی برای افرادی از طبقات بالای اجتماع بود تبدیل به یك سرگرمی اجتماعی شده كه بسیاری حداقل یكبار در سال به سراغ آن می روند و در حال تبدیل شدن به شهر منحصر به فردی از فعالیت‌های تفریحی است كه بر ساحل پر رونق اسكای هایوی در بریتیش كلمبیا واقع است. در استراحتگاه ویستلر (Whistler, Canada) استراحت كنندگان میتوانند از خانه‌ای 7 خوابه با زیربنای وسیع 30 هزار متری بهره ببرند كه دارای باند هلیكوپتر، استخر روباز آب گرم، جكوزی، اتاق بخار، اتاق‌ بیلیارد، و تئاتر خانگی است. چه در زمستان و چه در تابستان این عمارت به روز از چشم‌انداز مثال‌زدنی كوهستان بهره‌مند است و دارای طراحی و سبك معماری است كه كاملا با زیبایی محیط پیرامونش تطابق داشته و هر بیننده‌ای را به تحسین وامیدارد. ستون‌های آشكار، شومینه‌ی بزرگ با سبك سنتی، كفپوش‌های چوبی براق و میزهای سنگ‌تراش قهوه از جمله‌ی ویژگیهای آن است. در اینجا شما تنها چند دقیقه با پیست اسكی در زمستان و یا پیست دوچرخه سواری كوهستان در تابستان فاصله دارید. البته این ویژگیها برای كسانی كه پول دادن برایشان دشوارتر از جان دادن است نیست. حداقل هزینه‌ای كه باید بابت یك شب اقامت در اینجا بپردازید 10 هزار چوق است.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

پیوندهای مفید

تماس با ما

شماره تماس: 88231286 (21) 98+

آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید