یکشنبه, 08 شهریور 1394 ساعت 10:24

10 قایق تفریحی حیرت انگیز که برای تعطیلات آینده تان اجاره خواهید کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

 10 قایق تفریحی حیرت انگیز

هیچ چیز از اجاره کردن یک قایق تفریحی برای تعطیلات آینده مجلل تر نیست. اجاره کردن یک قایق تفریحی زیبا با همه ی خدمه ی آن برای مسافرت و ماجراجویی بر روی آبهای آزاد در تعطیلاتی که پیش رو دارید بالاترین خوشی و تجربه ی برترین لذت را برایتان در بر خواهد داشت.


برعکس سوار شدن بر یک کشتی تندرو یا اقامت در یک استراحتگاه یا ویلا هنگامی که یک قایق تفریحی خصوصی را اجاره می کنید، همه چیز در اختیار شماست. تعیین برنامه ی سفر و خط سیر مسافرت با شماست، شما ماجراهایی را که دوست داشته باشید در سفر دنبال می کنید. در هر بندری که شما بخواهید پهلو خواهید گرفت. جاهایی را که شما بخواهید بازدید خواهید کرد و حتی غذایی را که شما تعیین کنید خواهید خورد. علاوه بر این ها با یک قایق تفریحی شخصی و خدمه ی متخصص که کاملا در خدمت شما باشند، اگر در یک لحظه تصمیم بگیرید که کل برنامه ی سفر و خط سیرتان را عوض کنید، این کار برایتان امکان پذیر است.


بر یک کشتی سریع السیر که سوار می شوید برنامه ی سفرتان از پیش برنامه ریزی شده است. همین مساله باعث می شود آن اختیار عملی که مسافرت را لذت بخش تر می کند از شما سلب شود. قایق های تفریحی کوچکتر از این کشتی ها بوده امکان داشتن حریم خصوصی بیشتری را برای شما و خانواده تان فراهم می کند و به شما امکان بیشتری برای بازدید از نقاطی که تا کنون ندیده اید می دهد.


بر خلاف یک استراحتگاه یا یک ویلا با در اختیار داشتن یک قایق تفریحی شما مقیم نبوده و در یک مکان معین قفل نمی شوید. با قایق تفریحی دربستی که اجاره کرده اید، دریاها مقصد سفر شما هستند. به روشنی مشخص است که در بست کردن یک قایق تفریحی خرسندی بیشتری را در سفر برایتان به همراه داشته و شیوه ی مناسب تری برای گذران یک تعطیلات خوش است البته برای کسانی که پول کافی برای چنین ولخرجی را داشته باشند.


10. اوشنیوس: 200 تا 235 هزار دلار در هفته


اوشنیوس


هوای تازه ی دریا را تصور کنید که پوست صورتتان را می نوازد در حالیکه شما بر روی عرشه ی قایق تفریحی اختصاصی خودتان ایستاده اید. خورشید در افق می درخشد و رد زیبای طلایی خود را بر روی بی کران آب دریا برجای می گذارد. بر روی قایق مجلل اوشنیوس (O’Ceanos) همه ی این خوشی ها در اختیار شماست. و علاوه بر این ها چیزهای بسیار دیگری نیز هست. یک قایق تفریحی مجلل که هفت کابین داشته و گنجایش تا 12 نفر میهمان را داراست همچنین دارای یک سوئیت مجزا برای صاحب خویش است که بر مرتفع ترین عرشه ی آن واقع شده و دربرگیرنده ی تخت سایز شاهانه و یک دفتر کار شخصی برای کسانی است که در حین تفریح به کار خود نیز می پردازند.

 


همچنین یک سوئیت VIP بر روی عرشه ی اصلی این قایق تعبیه شده که دربرگیرنده ی یک تخت سایز شاهانه و دو کابین دوقلوی جانبی است برای آن اعضای خانواده یا دوستانی که قرار است لذت و خوشی را در این سفر در کنار شما تجربه کنند. هر یک از این کابین ها با تجهیزات مورد نیاز در داخل یک سوئیت مستقل تجهیز شده و این مساله زندگی بر روی دریا را برای راکبان آن راحت و پر آسایش می سازد. در کنار دکوراسیون مجللی که در اوشنیوس به کار رفته از جمله در سالن غذاخوری و آرایشگاه آن یک عرشه ی آفتابگیر بزرگ نیز در آن تعبیه شده که برای احساس طیف نور خورشید بر روی پوست و لذت بردن از هوای پاک اقیانوس بسیار مناسب است.

 

9. زالیف3: 240 تا 300 هزار دلار در هفته


زالیف3


قایق تفریحی مجلل زالیف3 (Zaliv III) یکی از معدود قایق های آلومینیومی 50 متری است که در بازار قایق های تفریحی اجاره ای موجود است. سرعت این قایق بین 12 تا 22 گره دریایی متغیر بوده و این قایق برای خود یک قایق اصیل و دارای سبک است. همچنان که این قایق آبهای اقیانوس را می شکافد و به پیش می رود، تجربه ی نفس گیری از دیدن محیط زیست پیرامونتان در دل اقیانوس برایتان رقم می خورد. در این قایق که دارای جلوه ی بیرونی با حداقل تزئینات و درعوض دکوراسیون مجلل داخلی است شما می توانید در عرشه ی پایینی در آرامش کامل بنشینید و با یک کتاب و یک لیوان نوشیدنی در کنارتان لذت کاملی را تجربه کنید.

 


زالیف3 به نحوی طراحی شده تا معنای فضا را در ذهن شما شکل دهد و فرصت بی نظیری را برایتان فراهم آورد تا آسایش و آرامشی را که همواره به دنبال آن بوده اید در آن تجربه کنید. این قایق با در بر داشتن 6 کابین که حداکثر می توانند پذیرای 12 میهمان باشند، دارای تمام تجهیزات و فناوری روز بوده و امکاناتی چون تثبیت کننده های سرعت صفر، سه ژنراتور بزرگ و یک سیستم سرگرمی هنرمندانه را برای پیشکش کردن لذت بخش ترین تجربه ی سفر برای میهمانانش در بر دارد. اگر باز هم همه ی این ها برای شما کافی نیست در این کشتی یک جکوزی در بالاترین عرشه تعبیه شده که برای شما یک بعد از ظهر آرامش بخش و فراموش ناشدنی را در کنار محبوبتان با یک نوشیدنی گوارا در میان آبهای سرگشوده رقم خواهد زد.


8. ورا 290 هزار دلار به ازای یک هفته


ورا


آیا شما به یک قایق تفریحی احتیاج دارید که سلیقه ی مشکل پسند شما و خانواده تان را از یک سفر مجلل اقناع کند؟ چرا با قایق 52 متری ورا دل به دریا نمی زنید؟ ورا (Vera) یک قایق تفریحی مجلل است که برای هر نوع سفر تفریحی و تعطیلات در سواحل مدیترانه یا دریای کارائیب مناسب است. این قایق با در بر داشتن 6 کابین که می توانند پذیرای 12 مسافر باشند و همچنین یک کابین اصلی با تخت خواب سایز شاهانه که یک خواب راحت را برایتان تضمین می کند در خدمت شماست.

 


ورا همچنین دو کابین VIP دارد که هر کدام با تجهیزات کامل و حتی اتاق بدنسازی در خدمت آن میهمانان گرانقدری است که روحیه ی فعالی داشته و نمی توانند ورزش روزانه ی خود را حتی در مسافرت و تعطیلات ترک کنند. این قایق که نمای درونی آن با رنگ سفید صیقلی شاهانه پوشانده شده در اتاق غذاخوری مجلل خود سلیقه ی هر میهمان مشکل پسندی که یک بار غذا خوردن در آن جا را تجربه کند راضی خواهد ساخت. ورا را باید یک قایق تفریحی مجلل دانست که استاندارد جدیدی را در حوزه ی تجمل برجا نهاده است.

 

7. استار فایر (ستاره آتش): 285 تا 360 هزار دلار برای یک هفته


 استار فایر


از هنگامی که افراد برای گذران یک سفر لذت بخش پا بر قایق تفریحی 54 متری استارفایر می گذارند گویا تجربه ی بودن در بهشت را می چشند. استارفایر (Starfire)را دستان هنرمند صنعتگران ایتالیایی به نحوی نفیس و چشم نواز ساخته که خود برای مسافران یک منظره ی چشم نواز است. علاوه بر نمای بیرونی سحر انگیز و دکوراسیون داخلی فوق مجلل استار فایر دارای آخرین امکانات در حوزه ی فناوری ارتباطات است.


علاوه بر این ها فرقی نمی کند که شما قصد سفر به کجا را با استار فایر داشته باشید، شما بالاترین کیفیت صوت و تصویر را از هر ایستگاه رادیویی و تلویزیونی که دوست داشته باشید، دریافت خواهید کرد.

 

 

حتی یک قسمت از برنامه ی مورد علاقه تان را از دست نخواهید داد حتی اگر کیلومترها در دل اقیانوس پیش رفته باشید. شاید بپرسید در مورد اینترنت چطور؟ استار فایر دارای دسترسی به وای فای در سرتاسر جهان است. برای آن روزهایی که شما نیاز دارید کاملا در دسترس و در ارتباط باشید، استارفایر این اطمینان را به شما می دهد که به هرکس و هرکجا در جهان از طریق ارتباطات پیشرفته دسترسی خواهید داشت. ولی واقعیت این است که شما برای این چیزها اینجا نیامده اید. این قایق با تزیین روزآمد و دکوراسیون چشم نواز حس بودن در وسط فناوری در کنار لذت ناشی از دکوراسیون سنتی را برای شما فراهم خواهد آورد.


6. ایگریا: 250 تا 285 هزار دلار


ایگریا


آیا هرگز این آرزو را داشته اید که آپارتمانتان واقعا بر روی آب دریا شناور شود و شما با آن به مسافرت بروید؟ اگر چنین آرزویی دارید پس باید شکوه زندگی در یک آپارتمان شناور بر روی آب را با قایق تفریحی ایگریا (Egeria) تجربه کنید. میهمانان این قایق می توانند از کلیه ی امکانات روزآمد بهره برده و همان شکوه و تجملی را که در آپارتمان شیک خود در مرکز شهر داشته اند بر روی آبهای آزاد تجربه نمایند. این قایق تفریحی 62 متری برای سفر به سمت جنوب و کشف تازه های فرهنگ و نقاط دیدنی مناطقی چون کارائیب بی نظیر است با بازگشت از بازدیدتان به کشتی احساس می کنید که به خانه بازگشته اید.

 


این قایق که به شیوه ای ظرافتمندانه و در عین حال مجلل تزئین یافته رضایت هر 14 نفر مسافری را که امکان حمل آن ها را با خود دارد فراهم خواهد کرد. این قایق با ارائه ی یک غذاخوری زیبا که چشم اندازی برفراز آب دارد، سطح لذت مسافران خود را از تعطیلاتشان ارتقاء می دهد. تصور کنید که یک غذای خوشمزه، نوشیدنی های رنگارنگ و نور ماه و ستاره ها را با چشم اندازی در میان اقیانوس در کنار هم داشته باشید. با داشتن قایق تفریحی شخصی مانند این دیگر ایده ی گذراندن تعطیلات بر روی خشکی از ذهن شما محو می شود.


5. شراخان: 655 هزار دلار بابت یک هفته


شراخان


شراخان (Sherakhan)که اندکی کمتر از 70 متر طول دارد همچون یک اقیانوس پیما دل دریاها را می شکافد و به پیش می رود. نمای بیرونی آن که به رنگ آبی فاخری است یادآور خاطرات قدیم است ولی امکانات روزآمد آن تجربه ی واقعی زندگی در قرن 21 را برای میهمانان آن ایجاد می کند. بهترین لباس خود را بپوشید. همسر زیبای خود را به اتفاق بردارید و او را به اتاق غذاخوری فوق مجلل و چشم نواز آن ببرید. برای هر یک از میهمانان مستقر در 13 کابین این قایق یک یخچال با میز نوشیدنی ها، میز رایانه، تلویزیون، دی وی دی، و امکانات ارتباطات ماهواره ای پیش بینی و تهیه شده است. در کنار کمد بزرگی که خود میهمانان در آن جا می شوند تمام امکانات دیگری که یک هتل مجلل یا حتی در خانه برای کسی فراهم است در آنجا مهیاست تا راحت ترین و به یاد ماندنی ترین سفری را که در عمر خود داشته اند تجربه کنند.

 


سوئیت اصلی دارای یک چشم انداز قابل توجه است. این سوئیت برای یک شب عاشقانه که در پی یک روز غوطه ور شدن در آفتاب می آید هیچ چیز کم ندارد. سرتاسر آن با موزائیک های ونیزی فرش شده و دستشویی و حمام مخصوص به هر نفر در آن پیش بینی شده که با شیشه های فرانسوی و سنگ مرمر متناسب با آن ساخته شده است. حتی در هر سوئیت یک جکوزی اختصاصی وجود دارد. همه ی این موارد و ویژگی ها شراخان را به یک انتخاب بی نظیر برای محل برگزاری جشن سالگرد ازدواج یا جشن تولد محبوبتان بدل کرده است. پذیرایی مجلل شام بر روی عرشه ی اصلی و یک جکوزی روباز دیگر تجربه ی لذت بخش تعطیلات باشکوه را برای شما و دیگر میهمانانتان در شراخان رقم خواهد زد.


4. اکسلنس وی: 615 تا 740 هزار دلار


اکسلنس


یک قایق تفریحی لوکس که واقعا با نامی که بر آن نهاده شده اکسلنس (عالی و بی نقص) (Excellence V) همخوانی دارد و برای پذیرایی از یک پادشاه یا میهمانی در سطح آن طراحی و ساخته شده است. با یک سوئیت شخصی ویژه ی مالک آن که در برگیرنده ی یک تخت سایز شاهانه است و یک سقف شیشه ای بزرگ دارد که آسمان را بر فراز سرتان و چشم انداز پانامورای 180 درجه ای را پیش رویتان می گشاید. این سوئیت همچنین به انواع امکانات از قبیل میز پذیرایی بزرگ، مبلمان راحتی، یخچال و کمد با فضای بسیار زیاد مجهز است. برای کامل کردن اتاق این سوئیت دارای دو دستشویی و حمام یکی مخصوص آقا و دیگری خانم است که هر کدام یک دوش و یک جکوزی دارند.

 


هر کس که گمان می کند اکسلنس وی برای مسافرت بعدی او وسیله ی مناسبی است و تصمیم می گیرد که آن را اجاره کند باید از طبقه ی متمولین بسیار مرفه (گرگ وال استریت) باشد. باید به چنین شخصی بگوییم که از فضای بزرگ و امکانات بی پایان آن لذت ببر. همچنین از بار مجهز آن که یک تلویزیون 52 اینچی در آن نصب بوده و اتاق بدنسازی و اتاق غذاخوری رسمی آن و همچنین کلوپ ساحلی که در خدمت همه ی میهمانان است. مهمتر از همه ی اینها از نقاط زیبا و دیدنی که اکسلنس وی می تواند شما را به بازدید از آن ها ببرد لذت ببرید و تنها پس از آن در تجمل و شکوه قایق خود استراحت نمایید. با اکسلنس وی واژه ی بهتری برای توصیف کردن و حرف زدن راجع به تجربه ی مسافرت با قایق های تفریحی نخواهد ماند.


3. اومگا: 655 هزار دلار بابت یک هفته


اومگا


اگر می خواهید مزه ی این را بچشید که واقعا قدرت و ثروت چیست و همچنین دل دریاها را با سرعت و اقتدار بشکافید، پس باید بگوییم که اومگا (O’Mega)قایقی است که برای شما مناسب است. این قایق که یکی از بزرگترین قایق های تفریحی پهن پیکر جهان است استاندارد جدیدی از تجمل و پیچیدگی بنا نهاده است. چیزی جز بیشترین آسایش و بهترین خدمات انتظار مسافرانی را که بر این قصر شناور سوار شوند نمی کشد.

 


چشم انداز جهان از نگاه میهمانانی که از پس هزینه ی سوار شدن بر اومگا برآیند افسانه ای خواهد بود. این قایق 82.5 متری دارای 5 کابین VIP و نه کابین دیگر است که ظرفیت پذیرایی تا 30 میهمان را داراست. (بله درست است، دوستان، فامیل، همسایگان حتی پستچی محل را می توانید با خود بیاورید.) این قایق بابت امکانات کامل اش اعم از جکوزی، عرشه ی آفتابگیر، عرشه ی شنا، و سالن تئاترش مشهور است. شما و میهمانانتان می توانید در حالیکه در جکوزی از تابش آفتاب اقیانوس لذت می برید نوشیدنی های مورد علاقه تان را نوشیده و فیلمی را در سینما تئاتر قایق مشاهده کنید یا از عرشه ی شنای آن مستقیما به داخل اقیانوس شیرجه بروید. این قایق را برای یک ستاره ی برتر دنیای هنر ساخته اند. اومگا یکی از مجلل ترین قایق های تفریحی اجاره ای در جهان است.


2. سی دریم (رویای دریا) 1: 560 تا 870 هزار دلار بابت یک هفته


سی دریم


اگر قایق هایی که پیشتر به آن ها اشاره کردیم همه برای پادشاهان و ستارگان طراحی شده بودند، اکنون باید بگوییم که سری قایق های خصوصی عظیم و مجلل سی دریم (Seadream) برای ثروتمندترین افراد جهان طراحی و ساخته شده اند. هر دو قایق این سری دارای 56 کابین بوده و ظرفیت پذیرایی از 112 میهمان را دارا هستند و هر رویایی را در مسافرتهای خانوادگی و سفرهای کاری بر روی اقیانوس به حقیقت تبدیل کرده اند. چرا نباید کارکنان شرکت را با خود به دریای کارائیب ببریم تا یک هفته از آفتاب اقیانوس لذت ببرند و در دریا تفریح کنند. یا این که یک فامیل گسترده را با خود به مدیترانه ببریم تا یک تعطیلات رویایی را برای بچه ها رقم بزنیم که تا آخر عمر آن را فراموش نکنند.

 


این قایق دارای سینما تئاتری است که امکان اجرای زنده ی تئاتر بر روی سن آن وجود دارد، یک سالن غذاخوری و کتابخانه ای با بیش از 1000 کتاب دارد. کامپیوتر و حتی بازیهای رایانه ای (کسی هست مونوپلی با هم بازی کنیم؟) در آن تعبیه شده است. سی دریم همه ی تجمل و آسایش ممکن را برای میهمانان خود فراهم میکند. همه ی راحتی های خانه و همه ی آزادی های دریا همه و همه برای شما فراهم است. در حقیقت هر چیزی که شما احتمالا در یک استراحتگاه می توانید تصور کنید در سی دریم موجود است. حتی چیزهایی که در یک استراحتگاه مجهز ممکن است وجود نداشته باشد، همچون امکان شکافتن دل اقیانوس در سی دریم یک و دو وجود دارد.

 

1. سی دریم (رویای دریا) 2: 560 تا 870 هزار دلار


سی دریم (رویای دریا) 2


هر دوی این قایق ها دارای 54 اتاق اقامت مجلل هستند که هر یک در حدود 60 متر مربع فضا داشته و دارای امکانات متنوع از قبیل تلویزیون های تخت بزرگ و دی وی دی پلیر بوده و با با کیفیت ترین پارچه های کتان بلژیکی تزئین یافته و هنر منحصر به فرد هنرمندان اسکاندیناویایی و بلغاری در تزئین آن به کار رفته و با حمام مجهز و امکانات کامل تجربه ی بهترین اتاق خواب عمر را برای میهمانان خود فراهم می کند.


به علاوه سوئیت ویژه ی مالک قایق دارای یک اتاق خواب مجزا و یک حمام مرکزی است که حداکثر آسایش را برایتان فراهم نموده و با داشتن یک وان بزرگ، دوش ماساژور، و یک پیشخوان و روشویی که رو به دریا چشم انداز دارد تکمیل می شود.

 

بیدار شدن رو به روی دریا هر روز قابل قیمت گذاری نیست. سی دریم 1 و 2 با این همه شکوه و آسایش و فراوانی امکانات و قابلیت این که شما را به هر کجای اقیانوس که اراده کنید می برند تنها قایق های تفریحی در جهان هستند که می توانند هر آرزویی را در باره ی سفر دریایی که در مخیله ی شما نمی گنجد در واقعیت پیش رویتان محقق کنند.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان - هادی

    با سلام
    بابت سایت بسیار عالیتون
    هزینه سوخت کشتی های تفریحی بر عهده چه کسی می باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

    دوست دارم 0 لینک کوتاه:

پیوندهای مفید

تماس با ما

شماره تماس: 88231286 (21) 98+

آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید