دوشنبه, 19 مرداد 1394 ساعت 09:55

برترین ساعت های مچی ساخت رولکس برای بانوان

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

گرانقیمت ترین ساعت های مچی ساخت رولکس برای بانوان

به محض این که نام رولکس را می آورید همه به یاد ساعتهای لوکس و مجلل می افتند. این شرکت که در سال 1905 توسط هانس ویلزدورف و آلفرد دیویس با نام ویلزدورف-دیویس در لندن تاسیس شد، در نهایت نام خود را به رولکس تغییر داد و در 1919 به سوییس نقل مکان کرد. نشان تجاری رولکس یکی از گرانبها ترین نشان های تجاری شناخته شده در سراسر جهان است. این شرکت هر روز چند هزار ساعت مچی تولید می کند و سالانه میلیاردها دلار سودآوری دارد.


رولکس در صنعت تولید ساعت چندین نوآوری داشته است. این دو مورد عبارتند از نخستین شرکتی که ساعت ضد آب را عرضه کرد و همچنین نخستین شرکتی که نشانگر تاریخ با تغییر اتوماتیک را در ساعت تعبیه کرد. همچنین ساعتهای رولکس نخستین ساعاتی بودند که ساعت دو منطقه ی زمانی متفاوت را همزمان نمایش می دادند و نخستین ساعتی بود که گواهی استفاده از کرنومتر (زمان سنج) را دریافت کرد.


محصولات این نشان تجاری نه فقط مورد علاقه ی مردان متشخص است بلکه دل از بانوان محترم نیز ربوده است. در ادامه به ده مدل از گرانقیمت ترین ساعتهایی که رولکس برای زنان ساخته است می رویم.

 

10. ساعت لیدیز مستر پیس (شاهکار بانوان) از طلای سفید رولکس: 45150 دلار


ساعت لیدیز مستر پیس رولکس


ساعت شاهکار بانوان طلای سفید (Ladies Masterpiece White Gold) دارای قابی است که ضخامت آن فقط 29 میلیمتر است. دورتادور لبه ی آن را 116 قطعه الماس پوشانده و آویزه های آن نیز با 24 قطعه الماس تزئین یافته اند. این ساعت اتوماتیک (خودکار) دارای کارکرد نمایشگر ساعت، دقیقه، ثانیه و تاریخ است. قاب و بند آن از طلای سفید 18 عیار ساخته شده است. این ساعت با کلاس که با یک دست لباس زنانه ی فاخر کامل می شود دارای دکمه چرخش زمان از یک قطعه الماس آبی رنگ بزرگ است. قیمت این محصول در بازار 45150 دلار است.9. ساعت مچی دیت جاست نسخه ی ویژه طلای زرد رولکس


ساعت مچی دیت جاست رولکس


ساعت مپی دیت جاست نسخه ی ویژه (Datejust Special Edition) طلای زرد رولکس دارای قابی است که 34 میلیمتر عرض داشته و دورتادور صفحه و قاب آن از الماس پوشیده شده است. موتور این ساعت خودکار (اتوماتیک) بوده و دارای کارکردهای نمایشگر ساعت، دقیقه، ثانیه و تاریخ می باشد. هم قاب و هم بند از طلای زرد 18 عیار ساخته شده اند. این ساعت زنانه ی فاخر که زیبایی آن با یک دست لباس شیک تکمیل می شود دارای یک مروارید اصلی و چند قطعه الماس بر روی دگمه چرخاندن عقربه هاست.. قیمت کنونی این ساعت در بازار 48050 دلار است.


8. ساعت دیت جاست لیدیز (بانوان) پلاتینیوم رولکس با قیمت 49950 دلار


ساعت دیت جاست لیدیز رولکس


ساعت دیت جاست لیدیز پلاتینیومی (Datejust Ladies Platinum) دارای قابی از جنس پلاتینیوم با عرض 26 میلیمتر بوده و دارای لبه ی گنبدی شکل و آویزه های بزرگ است که با 24 قطعه الماس مزین شده است. این ساعت دارای دگمه ی بزرگ چرخش زمان شیشه ای شکل آبی رنگ بزرگ از جنس الماس بوده و قطعه ی گردنبند شکلی از جنس پلاتین است. این ساعت ویژه ی لباس مجلسی زنانه دارای کارکرد نمایشگر ساعت، دقیقه، ثانیه و تاریخ است . ارزش این ساعت 49950 دلار است.


7. ساعت شاهکار زنانه ی طلایی رولکس: 52400 دلار


ساعت زنانه ی طلایی رولکس


ساعت شاهکار زنانه ی طلای زرد (Ladies Masterpiece Yellow) رولکس دارای قابی به عرض 29 میلیمتر بوده و لبه ی دورتادور آن با 40 الماس مکعب مستطیل تزئین شده است. این ساعت دارای عقربه های مزین شده با 31 قطعه جواهر بوده قاب و بند آن از طلای 18 عیار زرد ساخته شده اند. این ساعت دارای موتور خودکار (اتوماتیک) بوده و کارکرد نمایشگر ساعت، دقیقه، ثانیه و تاریخ را داراست. این ساعت مجلسی زنانه بر روی دگمه چرخش زمان خود یک مروارید مادر سبک رومی را نشانده و قیمت آن 52400 دلار است.


6. ساعت دیت جاست طلای سفید رولکس: 59100 دلار


ساعت دیت جاست طلای سفید رولکس


ساعت دیت جاست طلای سفید (Datejust Ladies White Gold) رولکس دارای قابی به عرض 26 میلیمتر بوده و دورتادور لبه ی آن با 42 قطعه الماس پوشانده شده است. آویزه های قاب ساعت نیز با 24 قطعه الماس تزئین یافته و بر روی عقربه ها نیز 10 قطعه الماس به کار رفته است. این ساعت بر روی عقربه ی زمان سنج خود نیز دارای 31 قطعه جواهر بوده و دستبند آن نیز از جنس طلای ناب است. موتور خودکار با نمایشگر های ساعت، دقیقه، ثانیه و تاریخ تکمیل شده و عیار طلای به کار رفته در قاب و بند آن هر دو 18 عیار است. دکمه چرخش زمان این ساعت مجلسی زنانه دارای یک مروارید مادر است که تعدادی الماس نیز بر روی آن به کار رفته است. قیمت این ساعت 59100 دلار است.


5. ساعت لیدیز مستر پیس (شاهکار بانوان) دایموند پیو (کفپوش الماس) رولکس


ساعت لیدیز مستر پیس رولکس


ساعت لیدیز مستر پیس (شاهکار بانوان) دایموند پیو (کفپوش الماس) (Ladies Masterpiece Diamond Pave) رولکس دارای قابی است که 29 میلیمتر عرض داشته و لبه ی دورتادور آن با 116 قطعه الماس تزئین شده است. آویزه های قاب آن نیز با 24 قطعه الماس مزین شده و نمایشگر زمان سنج آن نیز مزین به 31 قطعه جواهر دیگر است. این ساعت اتوماتیک (خودکار) دارای کارکرد نمایشگر ساعت، دقیقه، ثانیه و تاریخ است. بند و قاب آن از طلای 18 عیار سفید ساخته شده و قیمت آن 61600 دلار تعیین شده است.


4. اویستر پرپتوآل (صدف ابدی) لیدی دیت جاست پرل مستر طلای زرد رولکس


لیدی دیت جاست رولکس


ساعت اویستر پرپتوآل (صدف ابدی) لیدی دیت جاست پرل مستر (Oyster Perpetual Lady Datejust Pearlmaster) رولکس دارای قابی 29 میلیمتری است و بند و قاب آن از طلای 18 عیار زرد رنگ ساخته شده و لبه ی دورتادور آن با 32 قطعه الماس تزئین یافته است. بر روی نشانگرهای سفید ساعت ها یک قطعه الماس تعبیه شده در حالیکه دستبند مرواریدی آن نیز با 174 قطعه الماس مزین شده است. این ساعت مجلسی زنانه که شکوه آن با یک دست لباس فاخر تکمیل می شود دارای موتور اتوماتیک و کارکردهای نمایشگر ساعت، دقیقه، ثانیه و تاریخ است. قیمت این ساعت 64500 دلار تعیین شده است.


3. ساعت اویستر پرپتوآل لیدی دیت جاست پرل مستر طلای سفید رولکس


ساعت لیدی دیت جاست رولکس


ساعت اویستر پرپتوآل لیدی دیت جاست پرل مستر رولکس (Oyster Perpetual Lady Datejust Pearlmaster) دارای قاب 29 میلیمتری است و هم بند و هم قاب آن از طلای 18 عیار سفید رنگ ساخته شده و لبه ی دورتادور آن با 32 قطعه الماس تزئین شده است. عقربه ی سفید و الماس نشان آن بر روی نشانه های ساعت که با الماس تزئین شده اند عبور می کند و دستبند مرواریدی آن نیز با 174 قطعه الماس مزین شده است. این ساعت مجلسی دارای قوه ی محرکه ی خودکار اتوماتیک) بوده و دارای کارکردهای نمایشگر ساعت)، دقیقه، ثانیه و تاریخ است. قیمت این ساعت 66900 دلار تعیین شده است.


2. ساعت دیت جاست لیدیز طلای زرد دایموند پیو رولکس: 105.950 دلار


ساعت لیدی دیت جاست  الماس رولکس


ساعت دیت جاست لیدیز طلای زرد دایموند پیو رولکس (Datejust Ladies Yellow Gold Diamond Pave) دارای 26 میلیمتر عرض است. قاب ساعت از طلای 18 عیار ساخته شده و با 150 قطعه الماس فرش شده است. بند ساعت نیز از طلای 18 عیار زرد رنگ ساخته شده و با گروهی از الماس ها تزئین شده است. این ساعت مجلل زنانه دارای موتور خودکار و کارکرد نشانگرهای آن ساعت، دقیقه، ثانیه و نمایشگر تاریخ است. صفحه نمایش با الماس فرش شده و قیمت آن 105.950 دلار تعیین شده است.

 

1. ساعت دیت جاست لیدیز طلای سفید دایموند پیو رولکس: 105.950 دلار


ساعت رولکس الماس


ساعت دیت جاست لیدیز طلای سفید دایموند پیو رولکس (Datejust Ladies White Gold Diamond Pave) دارای 26 میلیمتر عرض است. قاب ساعت از طلای سفید 18 عیار ساخته شده و با 150 قطعه الماس فرش شده است. بند ساعت نیز از طلای 18 عیار سفید ساخته شده و با گروهی از الماس ها تزئین شده است. این ساعت باشکوه زنانه دارای موتور خودکار بوده و کارکرد نشانگرهای آن ساعت، دقیقه، ثانیه و نمایشگر تاریخ است. صفحه نمایش آن نیز مانند نمونه ی قبل با الماس فرش شده و قیمت آن را 109.350 دلار تعیین کرده اند.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

پیوندهای مفید

تماس با ما

شماره تماس: 88231286 (21) 98+

آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید