دوشنبه, 14 ارديبهشت 1394 ساعت 05:16

گران‌قیمت‌ترین عینك‌های دنیا

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)

گران‌قیمت‌ترین عینك‌های دنیا

تا به حال چقدر برای خرید یك عینك هزینه كرده‌اید؟ شاید شما هر روزه تبلیغات فراوانی را ببینید كه به شما می‌گوید، می‌توانید عینك فوق‌العاده مناسبی را بیابید كه فریم آن را با قیمتی كمتر از 300 هزار تومان تهیه كنید.

با این‌حال، در سال‌های اخیر عینك بسیار گران شده است. بخش عمده‌ای از این افزایش قیمت به دلیل افزوده شدن امكانات و ویژگی‌هایی است كه به این عینك‌ها افزوده شده و نه تنها شامل فرایندهای رایانه‌ای می شود كه برای طراحی هرچه دقیق‌تر این عینك‌ها انجام می‌شود بلكه همچنین شامل چیزهایی است كه به لنزهای این عینك‌ها امكان تغییر حالت از وضعیت تاریكی به روشنایی و بالعكس را می‌دهد و حتی جعبه‌های آن دارای خاصیت مغناطیسی است كه بواسطه‌ی آن می‌توانید عینك آفتابی‌تان را هم به آن وصل كنید.


در حقیقت بنیاد بین‌المللی طرح‌های مراقبت از چشم اخیرا در گزارشی اعلام كرد ممكن است شما نزدیك به 263 دلار به طور متوسط برای یك عینك خوب بپردازید. تازه این قیمت پایه‌ای است كه شما در ذهنتان برای عینكی كه نسخه‌ی آن برایتان تجویز شده ممكن است در ذهن بگیرید. البته این شامل عینك‌های مخصوص مطالعه یا عینك‌های آفتابی تزئینی نمی شود.

به طور طبیعی ممكن است شما بیاندیشید كه 263 دلار پول بسیار زیادی برای یك عینك است ولی این مبلغ در مقایسه با بسیاری از مدل‌های لوكس دیگر كه در سال‌های اخیر به بازار عرضه شده‌اند اصلا قابل توجه نیست. از این بدتر این كه شما حتی باید رقم‌هایی بالاتر از 263 دلار را درنظر بگیرید در صورتی كه برای شما عینك خاصی مانند لنزهای ضد خش،‌ لنزهایی كه با توجه به نور محیط تغییر وضعیت می دهند، لنزهایی كه دارای دو یا سه كانون هستند و غیره تجویز شده باشد. پرداخت هزینه بابت این ویژگی‌ها ممكن است تا حدودی باعث اعصاب‌خوردی شما شود ولی اگر می‌خواهید یك عینك تمام عیار داشته باشید باید با این مسائل كنار بیایید. این‌ها ویژگی‌های عمومی و یا خاصی هستند كه برای آسایش چشم شما لازم‌اند.


این فهرست از 10 مورد گران‌قیمت‌ترین عینك‌های دنیاست كه شامل اجزاء متعددی است كه همه از چیزهایی جالب درست شده‌اند. حیرت آور است كه ببینید كه چگونه برخی افراد تلاش می‌كنند كه چنین محصولاتی تولید كنند و جالب‌تر این كه می بینید برخی چقدر مشتاق خرید آن‌ها هستند.
(* توجه: به علت محدودیتی كه در دسترسی به تصاویر این محصولات وجود دارد، همه‌ی عكس‌ها به توضیحاتی كه آورده شده مرتبط نیستند.)


10. كارتیه پاریس، عینك آفتابی از طلای 18 عیار: 25.000 دلار


گرانترین عینک آفتابی


شركت كارتیه پاریس محصولات مد فراوانی از طلای 18 عیار تولید می‌كند. برخی از این محصولات در دهه‌ی 1980 برای نخستین بار تولید شده‌اند كه اكنون برای هماهنگی با مد روز به روزرسانی و بهینه‌سازی شده‌اند. این عینك آفتابی ساخته شده از طلای 18 عیار دارای ساختاری است كه دور لنزها را یك رشته از طلا گرفته و به دور لنزها با فواصل منظم تكه‌های ریز الماس قرار گرفته‌اند كه در مجموع 7.5 قیراط وزن دارند. دسته‌های عینك نیز به رنگ مشكی از پلاستیك فشرده به عقب كشیده شده‌اند. ساخت مستحكم عینك، استفاده از الماس‌های زیبا و طلای خوش رنگ این عینك را به طرز قابل توجهی خوش فرم كرده به نحوی كه كاملا احساس می‌كنید كه ارزش 25.000 دلاری را كه بابت آن می پردازید دارد.

 

9. عینك آفتابی الماس نشان لوگانو: 27.000 دلار‌


عینك آفتابی الماس نشان لوگانو


با پرداخت 27.000 دلار می‌توانید صاحب یكی از متفاوت‌ترین عینك‌های آفتابی دنیا كه شركت لوگانو آن را به فروش گذاشته شوید. این عینك توسط بارتون پریرا طراحی شده و دارای امكاناتی چون فریمی از جنس طلا با لنزهایی صورتی رنگ است. 2.85 قیراط الماس‌های صورتی است. مدل یوزپلنگی همین عینك را با 3.59 قیراط الماس سیاه می‌بینید كه دارای لنزهایی با تم رنگ قهوه‌ای كم‌رنگ است. این مدل‌ها جالب هستند ولی شما باید 27.000 دلار برای هر یك از این مدل‌ها بپردازید.

 

8. عینك 119 الماس طلا و چوب- 30.000 دلار


گرانترین عینک های دنیا


طلا و چوب محصولاتی را كه به روزترین مد را دارند تولید كرده و عینك آن هم از این مساله مستثنی نیست. شما عینك طلا و چوب را با 119 قطعه الماس ریز پیرامون لنزها می‌بینید كه دارای ساختار بوق بوفالویی مشكی در قسمت انتهایی دسته‌هاست. این ویژگی‌ها عینكی را بوجود آورده كه انعكاس نور زیادی داشته و از هر فاصله‌ای می‌توانید آن را تشخیص دهید ولی به هرحال شما باید 30.000 دلار بابت آن بپردازید.

 

7. عینك طلا و چوب 253 الماس- 55.000 دلارعینك 253 الماس طلا و چوب در پاریس ساخته شده و دارای دسته‌های بوقی شكل بر روی شقیقه است كه 253 الماس پرداخت‌كاری شده است. این‌ها شامل 22 الماس است كه با برش مخصوص شاهزاده‌ای است. فریم‌ها منعطف هستند و در نگاه اول بسیار خوش منظر به چشم هر بیننده ای می‌رسد. این عینك با قیمت 55.000 دلار در بازار عرضه شده و این قیمت بیش از همه مرهون الماس‌های باارزشی است كه در سرتاسر این عینك كار شده است.

 

6. عینك آفتابی فلورا بولگاری- 59.000 دلار


عینک آفتابی بولگاری


فریم این عینك آفتابی از جنس طلای سفید 18 عیار بولگاری ساخته شده و قطعاتی از الماس و یاقوت كبود روی آن كار شده و برخی دیگر طلایی رنگ هستند. این عینك آفتابی 59.000 دلار قیمت دارد ولی شما می‌توانید مدل پایه‌ی آن را بكه الماس و طلای كمتری در ساخت آن به كار رفته با قیمتی در حدود 25.000 دلار تهیه نمایید. به طور طبیعی تمام اقلام با ارزشی كه در ساخت این عینك با ارزش به كار رفته واقعی و اصل بوده و به آسانی از هرفاصله‌ای قابل تشخیص است.

 

5. عینك الماس قناری لاگژریتور- 65.000 دلار


عینك الماس قناری لاگژریتور


عینك الماس قناری لاگژریتور توسط شركت فرانكو در لوس آنجلس ساخته شده و دارای یك سری الماس ریز درخشان است كه در سرتاسر بدنه‌ی آن به كار رفته است. الماس‌هایی مسطح با لنزهایی تیره در ساخت این عینك به كار رفته كه این لنزها توانایی تطبیق با نور محیط را دارا هستند. این عینك‌ 65.000 دلار قیمت پایه دارد كه علت اصلی این قیمت بالا الماس‌های با كیفیت و طلای 18 عیاری است كه فریم عینك را پوشانده و به همین دلیل هم قیمت آن را تا به این حد گران كرده است.


4. عینك پلنگ كارتیه- 159.000 دلار


گران‌قیمت‌ترین عینك‌های دنیا


شركت كارتیه به تولید یك سری عینك‌های نفیس گران‌قیمت با نام پلنگ اقدام نموده است. علت آن هم این است كه همه‌ی این عینك‌ها در دو سو دارای یك تم پلنگی هستند. این پلنگ در حال خیز برداشتن دارای نمایی منحصر به فرد است كه فریم آن از طلای سفید 18 عیار ساخته شده و 651 قطعه الماس برش خورده و 645 قطعه یاقوت آبی درخشان در آن به كار رفته است. ساختار این عینك چشم‌نواز و بی نقص است فقط اشكال آن این است كه باید 159.000 دلار بابت خرید آن بپردازید و برای داشتن آن باید به طور ویژه سفارش دهید.

 

3. عینك آفتابی زمرد سبز شیلس- 200.000 دلار


 عینك آفتابی زمرد سبز شیلس


شركت جواهرات شیلس در سال‌های اخیر اقدام به تولید یك عینك آفتابی كرده كه از جنس زمرد سبز ساخته شده است. فریم این عینك كه بسیار ظریف ساخته شده از جنس طلای ناب بوده و از یك سری سیم‌های بسیار ظریف درست شده‌ است. لنزهای این عینك نیز به نوبه‌ی خود جالب‌اند. این لنزها از جنس زمرد پرداخت‌كاری شده‌ی بسیار نازك هستند. ساختار بسیار دقیق این لنزها چشم‌نواز بوده و ضمن داشتن خاصیت محافظت از چشم در برابر نور آفتاب به راحتی به شما اجازه می‌دهد كه از میان زمرد سبز جهان پیرامون خود را ببینید. این لنزها تا حد زیادی ظرافت داشته و تركیب آن‌ها با آن فریم بی‌نظیر به قیمت 200.000 دلار در بازار برای فروش مهیاست تا شما بتوانید آن را بخرید.

 

2. عینك آفتابی دولس و گابانا – 383.609 دلار


عینك آفتابی دولس و گابانا


دولس و گابانا كه یكی از برترین طراحان جهانی مد هستند عینك افتابی كد دی جی 2027 بی را با فریم طلایی و لنزهایی با تم قهوه‌ای ساخته‌اند كه باعث شده هركس آن را به چشم بزند در نگاه دیگران بسیار جذاب و چشمگیر به نظر برسد. طلای به كار رفته در ساخت فریم با عیار بسیار بالا بوده و به همین دلیل است كه قیمت این عینك تا 383.609 دلار بالا رفته است. این قیمت بالایی است كه به دلیل استفاده از طلای ناب در تولید این محصول كمیاب و نادر به حساب می‌آید و این محصول را غیر قابل مقایسه با سایر عینك‌های آفتابی مشابه موجود در بازار امروز كرده است.

 

1. عینك آفتابی شوپارد- 400.000 دلار


عینك آفتابی شوپارد


شركت شوپارد اقدام به تولید یك عینك افتابی خاص به قیمت 400.000 دلار نموده است. این عینك افتابی دارای 51 قطعه الماس مخصوص ریور بوده كه كاملا پرداخت شده و بسیار چشم‌نواز هستند. هریك از این الماس ها 4 قیراط وزن دارند و در قابی از طلای 24 عیار قرار گرفته‌اند. با این حال بدنه‌ی عینك دارای جنسی منعطف است كه تعداد زیادی سوراخ‌های ریز پیرامون خود دارد. این یك ویژگی‌ها به حدی حیرت‌انگیز است كه چشم هر بیننده‌ای را به این عینك آفتابی خیره می‌سازد. با این قیمت سرسام‌اور و آن ساختار درخشان داشتن چنین عینكی یك شانس بسیار بزرگ است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

پیوندهای مفید

تماس با ما

شماره تماس: 88231286 (21) 98+

آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید