چهارشنبه, 06 خرداد 1394 ساعت 17:03

10 كيف مردانه گرانقیمت برای تعطيلات پايان هفته

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

10 كيف مردانه گرانقیمت برای تعطيلات پايان هفته

پیشتر همراه داشتن یك كیف مدارك مانند آنچه دُن دارپر در فیلم مرد دیوانه همواره در دست داشت، رایج بود و تنها چیز دیگری كه همراه یك مرد بود كیف پولش بود. امروزه به‌ كمك افراد مشهوری چون كنی وست (Kanye West)، دیوید بكهام و جی زی (Jay Z)، كه این مد جدید را رایج كردند مردان زیادی را می‌بینیم كه كیف‌های نامه‌رسان، پشتی و یا حتی كیف‌های دوشی با خود حمل می‌كنند. با همه‌ی چیزهایی كه ما امروزه با خود حمل می‌كنیم، همچون تلفن همراه، آی پد، و لپ تاپ به نظر می‌رسد كه گذر زمان برای مردان جهان چاره‌ای هم جز حمل كردن یك كیف مناسب باقی نگذاشته است.


همانگونه كه در بالا اشاره شد، امروزه انواع مختلفی از كیف‌ها برای مردان وجود دارند كه مبتنی بر نیازشان با هم فرق می‌كنند. مطمئنن كیف مدارك هنوز هم در صدر فهرست این كیف‌ها قرار دارد. ولی بر خلاف مدل‌های سخت و چهار گوش پیشین، نمونه‌های امروزی ممكن است از چرم نرم و گوشه‌های گرد برخوردار باشند و حمل آن ها بسیار آسان‌تر باشد. كیف‌های نامه رسان یكی دیگر از كیف‌های پرطرفدار مردانه در روزگار ما هستند كه در كنار بدن آویزان شده و باعث می‌شوند دست‌ها و شانه‌های ما در هنگام حمل آن ها آزاد بوده و امكان آن را برایمان فراهم می‌كند كه بتوانیم همزمان دوچرخه برانیم (همانطور كه توسط نامه‌رسان‌های دوچرخه‌سوار از این كیف‌ها استفاده می‌شود.)، چیزی بخوریم، یا هركاری را كه در طول روز برایمان پیش می‌آید انجام دهیم. انتخاب دیگری كه امروزه محبوب مردان است كیف‌های پشتی است. ابعاد این كیف‌ها متغییر بوده و دارای انواع مختلفی با قیمت‌های متفاوت‌اند. به همین دلیل است كه بسیاری از صاحبان نشان‌های معتبر تجاری در عرصه‌ی تولید كیف به سرعت وارد این حوزه ی تولید كیف شده‌اند.


هنگامی كه مسافرتی پیش می‌آید، هر كسی به یك كیف بزرگ تعطیلات آخر هفته احتیاج پیدا می كند. كیف تعطیلات به كیفی گفته می‌شود كه سبك وزن بوده حمل آن آسان باشد. ابعاد آن از چمدان كوچكتر است ولی جای كافی برای لباس‌ها و وسایل شما دارد. برخی اوقات به این كیف‌ها كیف لوازم هم گفته می‌شود. با این‌حال كیف‌هایی كه در فهرست زیر از آن‌ها نامبرده شده با كیف‌هایی كه ما برای یك كمپ تابستانی یا یك شب خواب در بیرون از خانه با خود می‌بریم كاملا متفاوت است. این كیف‌ها نسخه‌ی كوچكتر كیف‌های مسافرتی بوده و برای هر مسافرت كوتاه و دلچسبی یا سفر به جاد‌هایی كه كمتر كسی از آن‌ها عبور كرده مناسب‌اند.


10. كیف بوستون پایندیر از پوست گوساله: 2325 دلار


كیف بوستون پایندیر


این كیف یكی از مجموعه‌ی 1774 كیفی است كه نام خود را از سال تاسیس شركت پایندیر (Pineider)گرفته است. این كیف را می‌توان یك اثر سنتی واقعی دانست كه از پوست گوساله روگاتو یا تیماج با رنگ مات آبنوسی ساخته شده است. شركت پایندیر با استفاده از هنر دست صنعتگران ایتالیایی و استفاده از بهترین مواد اولیه به تولید این كیف‌ها می‌پردازد. این شركت در شهر فلورانس ایتالیا بنیانگذاری شد و در ابتدا فقط لوازم التحریر تولید می‌كرد. پس از مدتی آن ها كار خود را در زمینه‌ی تولید لوازم‌التحریر فاخر به صورت تخصصی درآوردند. در حقیقت ناپلئون، مارلین دیتریچ و الیزابت تیلور چند نفر از سرشناس‌ترین مشتریان این شركت بوده‌اند. آن ها سپس به كار چرم هم وارد شدند و امروزه مخصولات آن‌ها در این صنعت بسیار پرطرفدار است.


9. كوله‌ی فراگامو: 2400 دلار


كوله‌ی فراگام


این كیف كه از چرم فاخر پوست گوساله ساخته شده دارای یك بند قابل برداشتن و قابل تنظیم است. ابعاد آن برای یك سفر كوتاه آخر هفته و یا برای یك سفر كاری ناگهانی كاملا مناسب است. فراگامو (Ferragamo) كه یكی از مشهورترین طراحان صنعت چرم بوده و فروشگاه چكمه‌ی هالیوود را داراست این كیف را برای ستارگانی چون یوان كراوفورد و بتی دیویس طراحی كرد. پس از مرگ وی در سال 1960 بود كه خانواده‌ی او كارش را توسعه داده و در كنار فعالیت‌های پیشین به تولید كیف‌های دستی، شال‌ ابریشمی، كراوات و لباس هم پرداختند. در سال 1990 كیف دستی-شانه‌ای فراگامو به یك سبك جدید در این حوزه تبدیل شد.

 

8. كوله‌ دستی چرمی گوچی: 2750 دلار


كوله‌ دستی چرمی گوچی


كوله دستی چرمی گوچی (Gucci) در ایتالیا ساخته می‌شود و دارای دو محفظه‌ی زیپی است كه هر كدام یك آویز چرمی بر خود دارند. به علاوه‌ی این دو محفظه ی اصلی این كیف از چندین جیب داخلی نیز بهره می برد كه برای قرار دادن گوشی‌های هوشمند مناسب بوده و دارای جیب های زیپ‌خور اضافی نیز هست. رنگ‌های متنوع آن هم عبارتند از سیاه، قهوه‌ای، سبز تیره و میشی. گوچیو گوچی شركت خود را با افتتاح یك مغازه‌ی كوچك تولید محصولات چرمی در سال 1921 در ایتالیا تاسیس كرد. آوازه‌ی محصولات او به زودی تا لندن رسید و او كه مدتی در هتل سووی كار می‌كرد توانست كار خود را به زودی به كشورهای مختلف بشناساند. در 1994 تام فورد به عنوان مدیر جدید كه از خلاقیت و نوآوری فراوان برخوردار بود به مدیریت عاملی آن شركت منصوب شد و موفق شد این شركت موفق سنتی را روزآمد نیز بسازد. امروزه نشان گوچی بر هر محصولی كه باشد از لحاظ سلیقه و كلاس اجتماعی تمایز زیادی ایجاد می‌كند.


7. كوله – كیف سگك دار چرمی تام فورد: 3460 دلار


 كوله – كیف سگك دار چرمی تام فورد


این كیف از چرم طرح‌دار ساخته شده و دارای دسته‌های بلند و یك زیپ بر روی سر آن است و حلقه‌ای نیز برای در دست گرفتن روی آن تعبیه شده است. سبك ساخت آن از نوع كیف‌های ایتالیایی بوده و دارای بدنه‌ی نرمی است. تام فورد (Tom Ford) پس از به دست گرفتن اداره‌ی گوچی و به روز كردن محصولات این نشان معتبر، وی در سال 2006 برخی از محصولات خود را نیز به مشتریان معرفی كرد كه شامل لباس مردانه، وسایل زیبایی و آرایشی، عینك، و لوازم دیگر است. او همچنین به مدیریت یك شركت سینمایی بزرگ نیز اقدام نموده كه یك مرد مجرد نام دارد و مورد علاقه‌ی بازیگران مشهور است.


6. كوله چرم و فلز بوفالو آردویس محصول شركت بوتگا ونتا: 4350 دلار


 كوله چرم


این كوله از بهترین چرم از پوست بوفالو ساخته شده و به دست هنرمندان ماهری درست شده است. كیف دارای دو جیب داخلی كوچك است و یك جیب زیپ دار بزرگ خارجی دارد. شركت بوتگا ونتا (Bottega Veneta) در سال 1966 توسط لورا و ویتوریو مولتدو تاسیس شد. این شركت به دلیل صنایع دستی هنرمندانه‌اش مشهور گردیده است. همچنین دلیل دیگر شهرت آن تولید محصولاتی است كه لوگویی بر روی آن مشاهده نمی‌شود. حقیقت این است كه شعار این شركت این است كه: “ همین كه حرف اول نام تو هست كافی است.” محصولات این شركت در دهه‌ی 1980 و پس از آن كه اندی وارهول پس از آن كه خرید شب عید كریسمس خود را از محصولات شركت انجام داد فیلم كوتاهی برای آن ساخت؛ شهرت بیشتری یافت. در سال 2006 به دلیل رو به كاهش بودن هنرمندان چرم‌سازی كه برای آن كار می‌كردند اقدام به تاسیس مدرسه‌ای كرد كه هنرمندان جدیدی را در این حوزه تربیت كند.


5. كیف پشتی آخرهفته از شركت رالف لاورن : 4950 دلار


كیف پشتی


كیف پشتی جا دار آخرهفته از چرم نرم پوست گوساله به رنگ كرم طلایی ساخته شده است. آستر داخلی كیف ساده و یك دست بوده و یك جیب چرمی داخل آن به طور آویزان طراحی شده و كف آن نیز محكم ساخته شده است. این كیف با جیب چرمی مقاوم بیرونی تزئین شده كه یك كارت اصالت كیف به آن آویزان شده و همه چیز را كامل كرده است. این كیف یكی از اعضای مجموعه‌ی بسیار با ارزش برچسب بنفش این شركت است. رالف لاورن 40 سال پیش با تولید یك مجموعه كراوات كار خود را آغاز كرد. این شركت سپس به دلیل تبلیغات نوآورانه‌ای كه در آن‌ها داستان‌هایی را پخش می‌كند، در حالی‌كه افراد زیبایی را نمایش می‌دهد كه محصولات آن را در بر دارند. اكنون شركت رالف لاورن (Ralph Lauren) مجله‌ای تخصصی به نام آر ال (RL) و شبكه‌ی تلویزیونی به همین نام برای تبلیغ محصولات خود دارد.


4. كیف گرینویچ نو گرند دمیر نوماد از شركت لوئیس ویتون : 7450 دلار


لوئیس ویلتون


لوئیس ویتون (Louis Vuitton) برای تكمیل كلكسیون سال 2014 خود به بازآفرینی سری كلاسیك كیف‌های دمیر خود با عنوان كیف مسافرتی گرند دمیر نوماد نمود. این كیف با حفظ ظاهر سنتی خود، با امكانات بیشتر و فراهم آوردن آسودگی بیشتر از چرم بسیار انعطاف پذیر نوماد ساخته شده است. یكبار دیگر ساختار مربعی شكل آن برای حمل وسایل تا زده بهترین شرایط را فراهم آورده است. این محصول دارای پوسته‌ی ضد خش و قابل شستشوست كه با یك زیپ اصلی و یك قفل سر خود باز و بسته می‌شود. نشان تجاری لوئیس ویتون و آرم سنتی آن یكی از باارزش‌ترین نشان‌های این عرصه هستند. البته به همین نسبت هم نمونه‌های تقلبی محصولات این شركت در بازار فراوان یافت می‌شود. اگر محصولی را با نشان ال وی این شركت به قیمت بسیار مناسب خریدید باید تردید كنید كه احتمالا آن یك محصول واقعی شركت لوئیس ویتون نباشد.


3. كیف بافت روز مربی آرشیوی از شركت بیلی رِید : 10000 دلار


 كیف بافت روز


این كیف یك مدل با نسخه‌های محدود است كه طرح آن چیزی مابین طرح مربی و آلاباما از محصولات دیگر شركت بیلی رِید  (Billy Reid) است. این شركت محصولات خود را با ادغام سبك‌های جنوبی و مدل‌های روز آمریكایی بوجود می‌آورد. قطعات كیف بافت روز آرشیوی با دست ساخته شده و با دست به هم وصل می‌شوند. سبك ساخت این كیف به همان شیوه‌ی سنتی نمونه‌های دیگر سری مربی انجام می‌شود كه نخستین بار در دهه‌ی 1970 عرضه شدند. شناسه‌ی این كیف آرم برنجی سخت نصب شده بر آن است كه با نماد اصیل سوسمار به رنگ مات تركیب شده است. این كیف را به خوبی می‌توان به عنوان یك كیف آخر هفته مسافری یا یك كیف بزرگ كاری مورد استفاده قرار داد.


2. كیف آخر هفته‌ی برادران بروكس از جنس پوست كروكودیل : 15000 دلار


پوست كروكودیل


كیف آخر هفته‌ی پوست كروكودیلی برای مردانی كه می‌خواهند از آخرین حد تجمل و اشرافی‌گری لذت ببرند گزینه‌ی مناسبی است. همانگونه كه از نام آن پیداست، این كیف كه در ایتالیا ساخته می‌شود. این كیف دارای یك بند شانه‌ی قابل برداشتن است كه امكان حمل آن را به شیوه‌های مختلف فراهم می‌آورد. شركت تجاری خانوادگی برادران بروكس (Brooks Brothers) كه در سال 1818 تاسیس شده قدیمی‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای لباس و لوازم مردانه در ایالات متحده است و امروزه به تولید لباس و لوازم زنانه نیز می‌پردازد. بسیاری از طراحان مد در هالیوود طرح‌های خود را از طراحان این شركت الگو برداری می‌كنند. بسیاری از ستاره‌های سرشناس سینما را با لباس‌ها و لوازم ساخت این شركت دیده‌ایم. ستاره‌هایی همچون بن افلك در فیلم بندر مروارید، جرج كلونی در بالا در آسمان، و همچنین كلیه‌ی لباس‌های بازیگران مرد در فیلم بازسازی شده‌ی گتس‌بای بزرگ در سال 2013 توسط طراحان این شركت طراحی شده‌اند. همچنین آن‌ها مسئول طراحی لباس‌های مردان در برنامه‌ی مشهور تلویزیونی مرد دیوانه هستند كه استرلینگ و كوپر در آن نقش آفرینی می‌كنند.


1. كیف مسافرتی دومنیكو واچا : 48000 دلار


 كیف مسافرتی


این كیف از چرم طبیعی و اصیل تمساح ساخته شده و تنها با سفارش خصوصی برای افراد آماده می‌شود. دومنیكو واچا (Domenico Vacca) از اهالی جنوب ایتالیا بود و اعضای خانواده‌ی او همگی به نحوی در صنعت مد و لباس مشغول به كار بودند. او در سال 2002 نشان تجاری خود را راه اندازی كرد و به سرعت به عنوان “فِراری عرصه‌ی لباس” شناخته شد. از آن سال تا كنون نشان واچا دوبار از سوی مجله‌ی مشهور مد و لباس راب ریپورت در ویژه نامه‌ی بهترین بهترین‌های این نشریه به عنوان نشان برتر تولید كننده‌ی برترین مجموعه‌ی محصولات سال انتخاب شده است. طراحی لباس بازیگران هالیوود نیز چندین بار تا كنون به این شركت واگذار شده است. بسیاری از محصولات پرفروش هالیوود در میان این موارد قرار دارند. این شركت در حال حاضر در حال طراحی لباس ژرمی پیون برای بازی در فیلم در حال ساخت اطرافیان است.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • هیچ نظری یافت نشد

پیوندهای مفید

تماس با ما

شماره تماس: 88231286 (21) 98+

آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید