پنج شنبه, 25 تیر 1394 ساعت 13:41

گران‌قیمت‌ترین درمان‌های ضد پیری برای مردان

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
گران‌قیمت‌ترین درمان‌های ضد پیری برای مردان - 5.0 out of 5 based on 3 votes

درمان‌های ضد پیری برای مردان

در طول دهه‌ی گذشته مردانی از همه‌ی رده‌های سنی دست به اقداماتی زده‌اند كه نسبت به حفظ و ارتقای وضعیت ظاهری خود بكوشند. دستورالعمل استاندارد این شیوه‌ها شامل یك حمام روزانه، دوبار مسواك زدن در روز می شود. ولی اكنون كه بیشتر زنان ده سال جوان‌تر از سن واقعی خود به نظر می‌رسند، مردان نیز متوجه تفاوت بین چهره‌ی خود و همسرانشان شده‌اند. پیش از این حتی تصور این كه مردی از ضد آفتاب استفاده كند خیلی جلف و كاری زنانه به نظر می‌رسید.


دیوید گلدبرگ تهیه‌كننده و كارگردان مستند جراحان و متخصص‌های لیزر پوست می‌گوید: “ترس مردان از این كه در انظار به جوانی همسران خود به نظر نمی‌رسند به مساله‌ای جدی بدل شده است. امروزه بیش از هر زمان دیگر رقابت بین مردان جوان و بسیاری مردان از رده‌های سنی دیگر بر سر جوان ماندن بوجود آمده است.”


تغییر بزرگ دیگری كه مردان را بابت موضوع سالمند شدن حساس كرده یك جریان جدید در بین زنان است: توجه به مردان جوان‌تر. بسیاری از زنان در این دوران به دلیل ظاهر جذاب‌تر،‌سرزندگی و با نشاط بودن به مردان جوان‌تر از خود توجه نشان داده و علاقه‌مند می‌شوند این در حالی‌است كه در گذشته چنین توجهی احمقانه و موجب كاهش اعتبار یك زن بود. واقعیت این است كه زنانی با سن 70 سال از مردانی با سن 50 سال جوان‌تر به نظر می‌رسند. پس به نظر می‌رسد زمان برای تغییر بعضی چیزها و گذر از این موضوع فرارسیده باشد.


امروزه صدها نمونه از انواع محصولات و درمان‌ها برای حل این مشكل به بازار آمده‌اند. به همین دلیل ما نیز به نوبه‌ی خود كوشیده‌ایم 10 مورد از گران‌ترین و پرطرفدارترین این محصولات را در فهرست ذیل گردآوریم. اگرچه درمان‌های ارزان‌تری هم می‌توان یافت ما می‌دانیم كه شما فهرست بهترین محصولات را از ما می‌خواهید به همین دلیل هم ما این فهرست را برای شما فراهم كرده‌ایم تا بتوانید جوانی خود را بهتر و بیشتر بازیابید.

 

10. درمان سه‌گانه‌ی ضد پیری جك بلك: 100 دلار


درمان سه‌گانه‌ی ضد پیری


البته این محصول یك كرم ضد پیری كه توسط شركتی وابسته به جك بلك (Jack Black) تولید شده باشد نیست. این محصول در سال 2000 وارد بازار شد و از آن‌جا كه در آن زمان محصولات مراقبت از پوست ویژه‌ی مردان در بازار كم بود به خوبی جای خود را باز كرد. این كرم یك محصول مراقبت از پوست طبیعی است كه از عصاره‌ی گیاهان مختلف ساخته شده و فاقد قطعات گیاهان یا هرگونه زبری دیگر است و تاثیر گذاری از آن از لحاظ طبی به اثبات رسیده است.


این داروی سه‌گانه برای این ساخته شده كه در 3 لایه‌ی اول، دوم و سوم پوست صورت را از رادیكال‌های آزاد كه منجر به پیری می‌شوند پاكسازی كرده و چین‌های كوچك را برطرف كند. این محصول حاوی تقویت كننده‌ی پروتئینی، سرم پوستی، ماده‌ی موثر بر پوست دور چشم و لایه‌بردار قدرتمند مولتی اسید پوستی دی آی وای و بالشتك‌های بازگذاری پوست است. خرید این محصول با لوازم جانبی آن در یك بسته منجر به صرفه‌جویی 40 دلاری می‌شود.

 

9. بسته‌ی ضد پیری آر اس وی پی – 130 دلار


 بسته‌ی ضد پیری آر اس وی پی


تاثیرگذاری این بسته‌ی 5 ستاره در همه‌جا به اثبات رسیده بویژه بر مردانی كه نمی‌خواهند از محصولات بهداشتی شیمیایی استفاده كنند. این محصول حاوی این اجزاست: عصاره‌ی لایه‌بردار بامبو، تمیز كننده‌ی پوست صورت،‌نرم‌كننده‌ی موثر ضدپیری، سرم اصلاح‌كننده‌ی پوست ضد پیری، كرم ضد چروك جوان‌كننده و سرم بازیابی جوانی پوست دورچشم و به‌علاوه‌ی 3 كیف مخصوص مسافرت كه برای نگهداری محصولات از آن ها استفاده می‌شود.


شركت تولید كننده مدعی است كه نتایج درخشان حاصل از استفاده از این محصول برای همه قابل تجربه است ولی این محصول به طور خاص برای مردان تولید و عرضه شده است. مواد تشكیل دهنده‌ی این محصول همه كاملا طبیعی بوده و فاقد هر گونه رنگ، افزودنی، الكل، پارافین، سولفات و فسفات بوده و برای درمان همه‌ی عوارض نرم و سختی كه بر پوست مردان نشسته قابل استفاده است.


8. نریوم آ دی تریو- 200 دلار


نریوم آ دی تریو


محصول نریوم ضد پیری (آ دی) (Nerium AD) با متعلقات آن همه با هم برای به دست آمدن پوستی صاف و نرم و عاری از هرگونه حفره و لك در مردان تولید شده است. مواد تشكیل دهنده‌ی بسیار متفاوتی كه در نریوم آ دی مورد استفاده قرار گرفته عبارتست از عصاره‌ی گیاه نریوم اولیندر كه تاثیر ضد پیری آن به تازگی به اثبات رسیده است.


گفته می‌شود كه استفاده از 3 محصول نوریوم آ دی به طور همزمان منجر به به دست آمدن نتایج موثر شده و پوست مردان را جوان‌تر و منعطف‌تر می‌كند. نوریوم فِرم، نوریوم آ دی روزانه و نوریوم آ دی شبانه نام این 3 محصول است كه روی هم رفته 200 دلار قیمت دارند. البته این قیمت تمام شده به این كه این محصول را از كجا تهیه كنیم نیز بستگی دارد.

 

7. درمان لیزری آی پی ال رفع لك – 250 دلار برای هر جلسه


درمان لیزری آی پی ال رفع لك


درمان لیزری آی پی ال (The Intense Pulsed Light) معمولا نیاز به بیش از یك‌بار مراجعه برای رفع كامل لك و مك‌های صورت دارد. البته این به قسمتی از پوست صورت كه دارای این عوارض هست به علاوه‌ی شدت آن‌ها و سن فرد نیز بستگی دارد. با توجه به این كه دستان پیر و لك دار از اولین نشانه‌های پیری در مردان هستند برخی نیز تصمیم می‌گیرند كه این درمان را بر روی دستان خود اجرا كنند. باید بگوییم كه امكان استفاده از این روش بر روی پوست هر جای بدن اعم از صورت، گردن و سینه وجود دارد.


برخی مردان ترجیح می‌دهند كه پیش از استفاده از درمان لیزر از كرم بی‌حس كننده بر آن موضع استفاده كنند چرا كه كاربرد لیزر آی پی ال می‌تواند كمی سوزناك باشد. اگرچه دستگاه لیزر خود دارای سیستم خنك كننده‌ی سطح پوست است كه بلافاصله بعد از هر بار تابش لیزر به پوست به كار می‌رود و باعث می‌شود این درمان چندان دردناك نباشد. پس از خاتمه‌ی درمان بر روی پوست خود نقطه‌هایی قرمز یا قهوه‌ای می‌بینید كه پس از مدتی به رنگ تیره در آمده و به فاصله‌ی یك هفته اندكی كم یا بیش پس از یك حمام گرم كاملا برطرف شده و پوست شما را فاقد لك و مك و چین و چروك نموده به نظر بسیار جوان‌تر خواهید رسید.

 

6. اولتراپی كشیدن صورت و گردن – 3.000 دلار


كشیدن صورت و گردن


اولتراپی از جمله‌ی درمان‌های غیر تهاجمی است كه با فرآیندهای بهبودی و بازیابی طبیعی بدن هماهنگ عمل كرده و از فناوری اولترا ساوندینگ (ultrasound) بهره می‌برد. این شیوه بوسیله‌ی پزشك استفاده می‌شود تا با استفاده از آن به بررسی لایه‌های مختلف پوست بیمار پرداخته شود. در این شیوه‌ی درمانی پوست برانگیخته می‌شود تا خود به تولید كلاژن بپردازد كه پروتئین انعطاف بخش و پركننده‌ی چین‌های پوست است. پس از 3 تا 6 ماه استفاده از این شیوه‌ی درمانی تاثیر آن را به خوبی حتی بر عمیق‌ترین چین‌های موجود بر پوست صورتتان متوجه می‌شوید.


این درمان تا یك ساعت در هر جلسه به طول انجامیده و اجرای آن در زمانی كوتاه‌تر از این امكان‌پذیر نیست. اگرچه ممكن است پوست صورت شما تا مدتی پس از درمان اندكی سرخ شده یا به نظر پر از سوراخ برسد. معمولا یك جلسه مداوا در این شیوه كافی است.

 

5. داروی مایع كشیدن پوست صورت


 مایع كشیدن پوست صورت


داشتن یك بسته از این دارو سریع‌ترین راه برای این است كه جوان‌تر به نظر برسید. تاثیر این دارو در فاصله‌ی كوتاهی پس از مصرف آن نمودار شده و تقریبا آنی است. در اصل با تزریق این دارو زیر پوست بلافاصله چین‌ها و چروك‌ها پر شده و برخی ماهیچه‌های زیر پوستی حجیم می‌شوند.


البته پركننده‌های چین و چروك پوست متعدد و پرطرفداری در بازار موجود است مانند رستیلین، جوودرم، رادیس و اسكالپتراكه برای پركردن چاله‌های پوستی عمیق همچون ترك‌های بین بینی و لب و كناره‌‌های بینی و دهان از آن‌ها استفاده می‌شوند. محصول جدید شركت جوودرم با نام والیوما آخرین نمونه از این دست محصولات است كه به بازار آمده است. این محصول می تواند به گونه‌های فروافتاده،‌شكل دهد و منجر به ایجاد پوست صورتی شاداب‌تر و تازه‌تر می گردد. تكنیك بوتاكسی كه در این محصول به‌كار رفته با استفاده از تكنیك تحریك عضلات زیر پوستی به طور موقت شده و باعث كاهش فوری چروك‌های موجود در پوست می شود. جالب است، نه؟

تاثیر این درمان می‌تواند تا 12 ماه یا بیشتر بسته به وضعیت هر نفر ادامه بیابد.

 

4. عمل جراحی پلك- 4.500 دلار (بالا و پایین)


عمل جراحی پلك


چشم‌ها یكی از نخستین مناطقی از پوست صورت هستند كه سالخورده به نظر می‌رسند و یكی از آسان‌ترین نقاطی هستند كه می‌توان این مشكل را در آن‌ها برطرف كرد. اگر مردم متوجه خستگی یا عصبانیت شما می‌شوند یا خودتان دایره‌های ناخوشایند سیاه یا پف و برآمدگی را به دور چشمتان حس می‌كنید این درمان یكی از راه حل‌هایی است كه پیش چشم شماست. این شیوه‌ی درمانی پلك چشم یكی از راه‌های قطعی است كه به 10 سال یا بیشتر جوان شدن چهره‌ی شما می‌انجامد.


برخی از مردان تنها به عمل پلك بالا و برخی دیگر فقط به عمل پلك پایین نیاز دارند. البته این بستگی دارد به آن‌كه آیا چربی كافی كه بتوان آن را برداشت وجود دارد یا نه. عمل جراحی عمومی و فرآیند بهبودی كه انجام می‌شود ممكن است تا 3 ساعت به طول بیانجامد تا كامل شود. در فاصله‌ی یك تا دو هفته باد و ورم ناشی از عمل فرو خواهد خوابید و در طول یكی دو ماه همه‌ی نشانه‌های عمل از چهره‌ی شما ناپدید شده و بیماری برجا می‌ماند با چهره‌ای كه جوانتر شده و می‌تواند چندین سال به همین باطراوتی باقی بماند.

 

3. درمان جایگزینی تستوسترون (تی آر تی) – 4.740 دلار برای یك سال


درمان جایگزینی تستوسترون


این شیوه‌ی درمانی برای مردانی سفارش می شود كه سطح تستوسترون خون آن‌ها پایین تر از حد نرمال بوده و گفته می‌شود كه به این شیوه می‌توان سرزندگی را به آن‌ها بازگرداند. به این شیوه‌ی درمانی هایپوگونادیسم گفته می‌شود و طی آن شما هر ماه تزریقاتی دریافت می‌كنید كه نه تنها انرژی و توانایی جنسی را در شما افزایش می‌دهد بلكه تراكم عضلات و قدرت بدنی‌تان را نیز بازیابی خواهد كرد.


براساس نظر برخی پزشكان این درمان منجر به كاهش افسردگی نیز شده و با كاهش چربی‌های اضافی بدن بر افزایش كاركردهای مبتنی بر شناخت دیداری و حافظه‌ی گفتاری خواهد شد. ما زنان امیدواریم كه در این شیوه ممكن بود قدرت حافظه‌ی انتخابی نیز در مردان افزایش می‌یافت. ولی تقریبا می‌توان حدس زد كه درمانی برای این بیماری مردانه وجود ندارد.

 

2. قرص‌های شیمیایی (فشرده)‌- 6500 دلار


 قرص‌های شیمیایی


قرص‌های شیمیایی توانایی درمان بسیاری از مشكلات را دارند. از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به درمان مشكلات مربوط به بافت پوست، لك و مك، منافذ بزرگ و چین و چروك‌ها اشاره كرد. اگرچه قرص‌های ملایمی هستند كه بین 100 تا 300 دلار قیمت دارند، این قرص‌های فشرده توانایی برداشتن لایه‌های متعددی از پوست شما را دارند. هنگامی كه پوست كهنه می‌ریزد، پوست نو ظاهر می‌شود ولی این پوست نو نیاز به مراقبت فراوان دارد و ممكن است در مراحل اولیه بر روی آن لكه‌های تیره‌ای آشكار شود. این به معنای داشتن یك چهره‌ی لك و مك دار و تیره یا ناصاف و ناهموار نیست. در تصویر نتایج استفاده از قرصی را با دوز كمتر برای درمان چروكیدگی پلك می‌بینید كه این مرد پس از استفاده چندین سال به نظر جوان‌تر می‌رسد.

 

1. درمان جایگزینی مو- 5 تا 15 هزار دلار


کاشت مو


درمان جایگزینی مو با برداشتن نواری از پوست روی جمجمه از پشت سر آغاز می شود. سپس این نوار به پیوندهای بسیار ریزی (500 تا 2000) تقسیم شده و سپس پشت سر بخیه خورده و آن قسمت از سر با پوشش موهای جانبی مخفی می‌شود. سپس پیش از آن كه فرآیند درمان كه بین 4 تا 8 ساعت به طول خواهد انجامید آغاز شود پوست سر را بی‌حس می كنند. این عمل كاشت مو فرآیندی ملالت‌آور و كسل‌كننده است كه با جزئیات فراوان انجام شده و باید هر یك از اجزاء بسیار كوچك پوست در یكی از حفره‌های كاشت مو كه در ابتدای عمل ایجاد شده قرار داده شود. موی جدید به كندی رشد می‌كند ولی پس از گذشت 8 ماه بیش از نیمی از موهای كاشته شده روییده و ریشه گرفته‌اند.


در این روش از آنجایی كه فرآیند تاثیرگذاری عمل ممكن است به طول بیانجامد بهبودی كامل كمی زمان‌بر است ولی این مساله كاملا طبیعی است. این درمان احتمالا شیوه‌ای است كه بیش از همه در درمان كاهش موی سر طرفدار داشته و به نتایج مثبتی منجر شده است. شاید بتوان گفت كه علت این موفقیت و استقبال تجربه‌ی طاسی است كه براساس آمار سایت ام دی بیش از 80 درصد مردان زیر 70 سال تا حدود كم یا زیاد آن را تجربه می‌كنند.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
    • هیچ نظری یافت نشد

    پیوندهای مفید

    تماس با ما

    شماره تماس: 88231286 (21) 98+

    آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید