چهارشنبه, 13 خرداد 1394 ساعت 07:55

10 جزيره‌ی مجلل خصوصی برای فروش

این مورد را ارزیابی کنید
(11 رای‌ها)
10 جزيره‌ی مجلل خصوصی برای فروش - 4.7 out of 5 based on 11 votes

10 جزيره‌ی مجلل خصوصی برای فروش


اگر تا به حال خواسته‌اید كه خود را به یك مخفیگاه امن پرتاب كنید كه در آن‌جا به دور از همه آسایش مطلقی را تجربه كرده و كمی خودتان را به یاد بیاورید پس چرا یك جزیره‌ی خصوصی نمی‌خرید؟ امروزه این فرصت برایتان فراهم آمده كه یكی از این جزیره‌های كوچك و متنوع را داشته باشید.


چرا خودتان برای این تكه زمین نامی انتخاب نمی‌كنید تا در گوشه‌ای از آن در حالی‌كه همه‌ی مشكلات خود را به دست فراموشی سپرده اید حمام آفتاب بگیرید؟ البته به دست اوردن چنین آسایشی مستلزم پرداخت یك صورت حساب سنگین است كه باید در نظر داشت كه این به جز هزینه‌های قابل توجهی است كه برای ساخت و ساز در آن باید انجام دهید.


یكی از مشهورترین صاحبان این‌گونه جزیره ها سر ریچارد برانسون از اهالی بریتانیاست. جزیره‌ی او با نام ایالت نِكِر كه وسعتی بیش از 30 هكتار دارد در منطقه‌ی بسیار زیبای جزایر بریتیش ویرجین قرار گرفته است.
این منطقه تقریبا 1600 كیلومتر از میامی در ایالت فلوریدا و در مجاورت جزایر پورتوریكو و سنت بارتز قرار دارد كه منطقه‌ی تفریحی بسیار پرطرفداری در میان مشاهیر هنر و ثروتمندان در ایام تعطیلات است.


این جزیره به نام یوهانس دِنِكِر نامیده شده كه یك فرمانده‌‌ی نظامی در ارتش آلمان در قرن نوزدهم بوده است. تا اواخر قرن بیستم بخش‌های اعظمی از این جزیره دست نخورده و بكر باقی مانده بود.
تا این كه سِر ریچارد تصمیم گرفت كه فورن این جزیره‌ی جادویی را برای خود بخرد تا این كه بالاخره در سال 1978 آن را برای فروش گذاشتند. وی كه در یك سفر به منطقه ی زیبای جزایر بریتیش ویرجین برخورد كرده بود به شدت مشتاق آن شده بود كه ببیند چگونه می‌توان یكی از این جزایر سرخوشی‌آور را از آن خود كرد.


او كه در همان نگاه اول همچون ماهی به دام عشق جزیره‌ی نِكِر افتاده بود بدون تامل مبلغ 100 هزار دلار را برای خرید آن پیشنهاد كرد. این پیشنهاد با تقاضای صاحب پیشین جزیره لُرد كوبهام مقداری افزایش یافت تا بالاخره در مرز 180 هزار دلار متوقف شد.


برانسون كه یك مترجم خوشنام بود اندكی به گذران وقت در این جزیره‌ی زیبا پرداخت و بعد به منظور سرمایه‌گذاری سود‌آورتری تصمیم به فروش آن گرفت. در حال حاضر امكانات جزیره‌ی نِكِر توان پذیرایی از 30 میهمان را دارد، ولی شركت مهمان‌داری و جهانگردی ویرجین كه برگزار كننده‌ی تورهای این جزیره است هزینه‌های سرسام‌آوری را برای اقامت در آن در نظر گرفته است. امروزه برآورد می‌شود كه ارزش این جزیره به مرز 300 میلیون دلار رسیده باشد.


مطمئنن اگر بخواهید جایی را داشته باشید كه برای استراحت و آسودگی نیاز به نصب تابلوهای هشدار‌دهنده برای دیگران نداشته باشید پس لطفا نگاهی به فهرست زیر گران‌قیمت‌ترین جزیره‌های خصوصی كه برای فروش گذاشته شده‌اند بیاندازید.


10. جزیره‌ی مونتوكود در مالزی: 10.6 میلیون دلار


جزیره‌ی مونتوكود در مالزی


جزیره‌ی مونتوكود كه در محاصره‌ی زیبایی‌های طبیعی قرار دارد در حوالی برونئی است. این جزیره كه به كشور مالزی تعلق دارد دارای طبیعتی غنی از گیاهان و حیوانات زیباست كه دورتادور آن را پوشانده و در نزدیكی سواحل زیبای كیناروت قرار گرفته است. این جزیره‌ی كوچك كه مامن بسیار مناسبی است با پرداخت 10.6 میلیون دلار می‌تواند به مالكیت شما درآید. در این جزیره‌ی پرخرج یك هتل مجلل ساخته شده تا شما چشم انداز‌های حیرت‌انگیز دریا و كوه زیبای كینابالو را از دست ندهید.

 

9. جزیره‌ی تیكینا-آی-را در فیجی: 11.5 میلیون دلار


 جزیره‌ی تیكینا-آی-را در فیجی


جزیره‌ی تیكینا-آی-را جزیره‌ی مجللی است كه در مناطق غربی وانوا لوو در فیجی قرار گرفته و به انتظار شما نشسته است. شبه جزیره‌ی عظیم وانوالوو از بیش از 4 هزار هكتار وسعت دارد و در برگیرنده‌ی جنگل و زمین های زراعی است. این منطقه دربرگیرنده‌ی یكی از بزرگترین بخش‌های اراضی آزاد دنیاست كه در فیجی قرار گرفته است. در جزایر این منطقه چشم‌انداز بی‌نظیری از اقیانوس در همه‌ی جهت‌ها وجود دارد و بیش از 20 كیلومتر خط ساحلی بسیار زیبا در آن واقع است. با پرداخت 11.5 میلیون دلار شما می‌توانید جزیره‌ی تیكیناـآی‌ـرا را كه گل سر سبد جزایر این منطقه است از آن خود كنید و آن‌گا خلوت و تنهایی خود را با شلوغی درختان، سبزه‌ها، گل‌ها و پرندگان شاداب و سرزنده‌ی آن پركنید.


8. شبه‌جزیرهی پونتا گویونز، كاستاریكا: 22.5 میلیون دلار


شبه‌جزیرهی پونتا گویونز، كاستاریكا


شبه جزیره‌ی آرام پونتا گویونز در منطقه‌ی نیكویا در كاستاریكا قرار گرفته است. این شبه جزیره كه دستری آسانی به فرودگاه نوسارا دارد در 10 كیلومتری آن واقع شده است. روزانه چندین پرواز به این فرودگاه انجام می‌شود كه می تواند به آسانی باروبنه‌ی شما را به آن‌جا حمل و نقل كند. در ساحل این جزیره بیش از 200 متر ساحل نرم ماسه‌ای به چشم می‌خورد كه می تواند فضای كافی را برای آسودن و باد و آفتاب خوردن شما فراهم كند. مهمترین ویژگی آن را شاید بتوان سواحل نادر صورتی‌رنگ آن دانست كه یك زنجیره از چشمه‌های طبیعی از آن به صورت آبشار در حال ریزش‌اند. حقیقت این است كه در اینجا دلتان نمی‌خواهد هرگز از آب جدا شوید.

 

7.جزیره ی مارماریس كوچك، تركیه: 23 میلیون دلار


جزیره ی مارماریس كوچك، تركیه


جزیره‌ی مارماریس كه در نزدیكی سواحل لرزان مارماریس در تركیه قرار گرفته حدود 8 هكتار وسعت دارد. با پرداخت 23 میلیون دلار نه یك خانه كه صاحب سه خانه می‌شوید. آب شهری، برق، امكانات مخابراتی و انبوهی از درختان نیز از آن شما خواهند بود. این جزیره در نزدیكی جزیره‌ی مشهور و محبوب یونانی رودز قرار گرفته و جایی است كه می‌توانید یك سفر ایده‌آل به آن داشته باشید. با چشم‌اندازی برفراز دریای زیبای اژه این جزیره واقعا نقطه ی پركششی است برای هركس كه می‌خواهد غرق در آسایش و ماجراجویی باشد.


6. جزیره ی آیل گاگنون، كِبِك كانادا: 27 میلیون دلار


جزیره ی آیل گاگنون، كِبِك كانادا


این جزیره كه وسعتی بیش از 7.5 هكتار دارد دارای یك عمارت سنگی بزرگ است كه در حدود ده سال قبل در این نقطه سربرآورده است. این سازه‌ی بلندمرتبه كه 1270 متر مربع زیربنا دارد، دارای یك پست نگهبانی و یك پل مخصوص است به علاوه محوطه‌ای برای فرود و برخاست هلیكوپتر دارد تا بتوانید از طریق آن دوستان خود را به جزیره آورد و برد بكنید. در خود عمارت یك اتاق غذاخوری 18 نفره، یك آشپزخانه‌ی سنتی، باشگاه پرورش اندام، محل نگهداری نوشیدنی‌ها، شومینه‌ها و ایوان‌های متعدد برای گرفتن دوش آفتاب وجود دارد.


5. جزیره ی گریت هانس لولیك در منطقه‌ی جزایر ویرجین آمریكا: 29.5 میلیون دلار


جزیره ی گریت هانس لولیك در منطقه‌ی جزایر ویرجین آمریكا


جزیره ی هانس لولیك كه در منطقه‌ی ایده‌آلی در نزدیكی سنت توماس در میان جزایر ویرجین آمریكا قرار گرفته نقطه ی بسیار مناسبی برای بازیابی سلامت جسم و استراحت روحی است. این جزیره‌ی تقریبا دست نخورده در سواحل موسوم به لِسِر آنتایلز قرار گرفته كه در آن می‌توان در طول سال از آب‌های گرم ساحلی و چشم‌انداز‌های زیبای آن لذت برد. به آسانی به مناظر بدیع بركه‌ی كمتر شناخته شده‌ی مگان دسترسی داشته و تنها حدود 10 كیلومتر با فرودگاه بین‌المللی سیریل ای كینگ فاصله دارید. این مساله باعث شده كه بتوان به سرعت به آرامش و ماجراجویی در این جزیره دست یافت. شما می‌توانید در بیست هكتار زمین این جزیره به آسودگی استراحت كنید، در جزایر طلایی ماسه‌ای آن بیارامید و بالاخره از چشم‌انداز آبی 360 درجه‌ای آن لذت ببرید.


4. جزیره ی داربی در باهاماس: 40 میلیون دلار


 جزیره ی داربی در باهاماس


اگر ترجیح می دهید كه اندكی ماسه در زیر آفتاب زیر پا داشته باشید پس جزیره ی داربی را ببینید. این جزیره ی چوب پنبه‌ای كه در دریای كارائیب قرار گرفته در یكی از خوش‌منظر ترین مناطق باهاماس قرار گرفته است. سواحل اختصاصی، و باند فرود برای جت شخصی شما در آن فراهم است. در عین حال این جزیره تنها حدود 150 كیلومتر از ناسوا پایتخت باهاماس فاصله دارد. این جزیره كه در قلب سیصد جزیره‌ی ناشناخته‌ی دیگر قرار گرفته دارای بسیاری از امكانات شگفت‌انگیز برای ماهی‌گیری و موج‌سواری در پیرامون خویش است. بیش از 6600 متر مربع فضای ساحلی آن شما را در قلب تماس با آب قرار می‌دهد. با پرداخت 40 میلیون دلار تمام جزیره به‌علاوه‌ی قلعه‌ی شخصی بنا شده در آن كه قدمت آن به 1938 باز می گردد از ان شما خواهد بود.

 

3. جزیره ی پناهگاه، مونتانا ایالات متحده: 59.5 میلیون دلار


جزیره ی پناهگاه، مونتانا ایالات متحده


این جزیره‌ی زیبا دارای قریب به 10 هكتار وسعت است. عمارت این جزیره بر زیربنای بسیار مستحكمی از گرانیت سربرافراشته و تنهایی در مجاورت دریاچه‌ی فلَت‌هِد به قرار گرفته است. شاید بتوان این سازه را كه حدود 10 هزار متر مربع وسعت دارد، ویژه‌ترین نقطه‌ی خصوصی در ایالت مونتانا به حساب آورد. از كنار دریاچه كه حدود 3 هزار متر دور شویم به پارك مشهور ملی گلاسیر می‌رسیم. این خانه‌ی 59.5 میلیون دلاری 8 حمام و دستشویی، و تا چشم كار می‌كند انبوهی از امكانات تفریحی و سرگرمی برای شما فراهم آورده است.


2. جزیره ی آپو، فیلیپین: 72 میلیون دلار


جزیره ی آپو، فیلیپین


جزیره‌ی آپو كه در منطقه‌ی بارانگی بینتوان واقع شده داری تالابی بسیار زیباست كه به شدت با سواحل و صخره‌های مرجانی محاصره شده و پیرامون آن را بوته‌های فراوان پوشانده‌اند. در اطراف آن نیز بسیاری از درختان میوه و نارگیل بر زمین‌های ناهموار آن روییده است. سواحل آن كه غنی از مواد كانی است نه تنها از نوع خشن و صخره‌ای است بلكه در قسمت‌هایی از ماسه‌ی نرم پوشیده شده است. نزدیك‌ترین شهر فیلیپین به این جزیره كورون است كه با قایق حدود یك ساعت و نیم با آن فاصله دارد. با پرداخت 72 میلیون دلار صاحب جزیره‌ای می‌شوید كه حتی دارای امكانات مخابراتی است. البته فراموش نكنید كه این جزیره فاقد برق و آب شهری است و برای آن باید فكری بكنید.

 

1. جزیره ی رانگای، تایلند: 160 میلیون دلار


جزیره ی رانگای، تایلند


جزیره ی رانگای كه تنها 25 دقیقه با شهر فوكت در تایلند فاصله دارد، نزدیك به 45 هكتار وسعت دارد. این جزیره‌ی حیرت‌انگیز، منزل‌گاه سواحل شنی سفیدی است كه باران‌های باطراوت بهاری را برخود می بینند. با قیمت 160 میلیون دلار آن را می‌توان بزرگترین شبه‌جزیره‌ای دانست كه در همه‌ی این مناطق در معرض فروش قرار داده شده اشت. این جزیره‌ی خاص دارای آب شهری، آنتن‌دهی تلفن همراه، و ژنراتوری برای تامین همه‌ی نیازهای برقی شماست.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

  کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • مهمان - محمد

   سوالی برام پیش اومده این جزایر در اصل برای فروش نیستن بلکه برای اجاره هستن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه جزیره ای فروخته شد نقش حاکمیتی چی میشه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
   این چه سایتیه که ایمیل ضروری هست ؟؟؟؟؟/

   دوست دارم0لینک کوتاه:
  • ??

   دوست دارم0لینک کوتاه:

  پیوندهای مفید

  تماس با ما

  شماره تماس: 88231286 (21) 98+

  آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید