شنبه, 29 فروردين 1394 ساعت 09:48

10 هتل مجلل با بهترين چشم‌انداز

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
10 هتل مجلل با بهترين چشم‌انداز - 5.0 out of 5 based on 5 votes

10 هتل مجلل با بهترين چشم‌انداز

برخی هتل محل اقامت خود را براساس هزینه‌های آن انتخاب می‌كنند. برخی دیگر راحتی را در نظر می گیرند. با این‌حال برای بسیاری از گردشگران امكانات كافی، و دل‌انگیز بودن آن برای سپری كردن یك تعطیلات به‌یادماندنی در نزدیكی ساحلی زیبا یا در میان شهری دیدنی مهم‌تر است. مسافرت در میان مناظر چشم نواز برای بسیاری از ما همچون نفسی است كه می كشیم. در چنین سفرهایی امكان آشنایی با سنت‌ها، آداب و رسوم، تاریخچه و سبك زندگی مردمان آن سرزمین معمولا برایمان مهم و جالب است. هتل‌های بخصوصی هستند كه در آن‌ها شما حتی نیاز ندارید كه اتاق خود را ترك كنید تا به این موارد گفته شده دست یابید. ساحل و اب‌های نیلگون آن، كوه‌ها و صخره‌های آن، یا یك منطقه‌ی تاریخی در مركز شهر با بناهای مشهور و چشم‌نواز آن، همه و همه از طریق پنجره‌ها در برابر چشمان شما به نمایش درآمده‌اند. این همان چیزی است كه در یك هتل به آن یك اتاق خوب با چشم‌اندازی زیبا گفته می شود.

 

چرا ما در جهان سفر می‌كنیم؟ مطمئنن برای آن كه لحظاتی فراموش ناشدنی بیافرینیم و تا اخر عمر آن لحظه ها را به یاد داشته باشیم. حتی شلوغ‌ترین پایتخت‌های جهان هم به داشتن هتل‌های مرتفعی كه پنجره‌های اتاق‌های آن‌ها چشم‌اندازی 360 درجه را برای بینندگان فراهم می‌كنند به خود می‌بالند. خواه مناظر پیش روی بینندگان این هتل‌ها مناظری دلفریب از طبیعت باشد یا تصاویری نفس گیر از رفت‌و‌آمدهای یك شهر بزرگ و شلوغ. این هتل‌ها مكان‌هایی هستند كه در آن‌ها با شما همچون یك پادشاه رفتار خواهد شد. از پاریس گرفته تا مسكو و بانگكوك همه و همه اینچنینی‌اند. در زیر فهرستی از 10 مورد از چشم‌نوازترین این هتل‌ها با توضیح مختصری از آن‌ها آورده شده است.


10. هتل لبوا در بانگكوك (Lebua Hotel)


هتل لبوا در بانگكوك


این هتل دومین ساختمان بلند‌مرتبه در پایتخت تایلند بوده و دارای 63 طبقه است. محل واقع شدن آن در سواحل رودخانه‌ی چائو فرایاست و چشم‌انداز دورتادور شهر را به‌طور بی‌نظیری برایتان فراهم می آورد. با توجه به این‌كه در مجاورت آن هیچ ساختمان بلند مرتبه‌ی دیگری قرار ندارد كه این چشم‌انداز را خراب كند. هتل لبوا كه در برج كشور قرار گرفته دارای سوئیت‌های مجهزی است كه پنجره های آن‌ها بر چشم انداز كل شهر مسلط بوده و در طبقه‌ی شصت‌وچهارم رستورانی بر بام سازه قرار گرفته است. این رستوران مرتفع‌ترین رستوران روباز جهان است كه در حال گردش چشم‌اندازی از كل شهر بانگكوك را در حین صرف غذا برای شما فراهم می آورد. به‌علاوه میهمانان این هتل می‌توانند به ناز و تنعم تمام وقت در استخر تالاب‌گونه‌ی هتل به شنا بپردازند.

 

9. هتل ان اچ پارك در هاوانا (NH Parque)


هتل ان اچ پارك در هاوانا


این هتل چسبیده به كلیسای جامع مشهور كاپیتولیو در قلب هاوان واقع شده است. پنجره‌های آن چشم اندازی زیبا برفراز پارك مركزی هاوانا و منطقه‌ی چشم‌نواز پازئو دِ پارادو دارند. شكوه و جلالی كه در ساختمان هتل به چشم می‌خورد تركیب مطبوعی است از سبك سنتی و آموزه‌هایی از معماری معاصر كه نسخه‌ی دلپذیری برای مسافران طالب تجمل فراهم كرده است. این هتل كه یكی از بهترین هتل‌های كوباست ردپایی از معماری دوران استعمار در خود دارد و در عین حال ویژگی‌های اصلی معماری كوبایی را در خود حفظ كرده است. و با این تركیب بی‌نظیر زیبایی و سلیقه را در كنار یكدیگر قرار داده است. برای لذت بردن از چشم انداز مثال‌زدنی شهر به دو تراس مرتفع بر بام هتل بروید و همزمان در دو استخر روح نواز موجود بر آن‌ها شنا كنید.

 

8. هتل دا رُم در برلین (Hotel de Rome)


هتل دا رُم در برلین


از نام هتل به اشتباه نیفتید. به رغم اسم گمراه كننده‌ای كه دارد هتل دا رُم در قلب برلین و دقیقا در منطقه‌ی بِبِلپاتز قرار گرفته است. این هتل در ساختمانی تاریخی بر ساحل رودخانه ایجاد شده كه قدمت آن به سال 1889 بازمی‌گردد. 146 اتاق آن با اثاثیه‌ی كهن جهانی تجهیز شده و با تركیب ساختار كلاسیك ساختمان و امكانات به روز شرایطی دل‌پذیر را برای مسافران فراهم آورده است. جاذبه‌ی اصلی هتل تراسی است كه بر آخرین طبقه‌ی هتل بنا شده و از آن‌جا همه‌ی شهر برلین را با منظره‌ای تحسین برانگیز می‌توان دید. از آن جا نیز راهی است به برج الكساندرپلاتز كه بر بام خیال‌برانگیز آن تراسی بر طبقه‌ی پنجم قرار گرفته كه در آن استخری 180 متری است كه تمام طول شب نیز به روی مراجعان باز است.

 

7. گراند هتل مركزی در بارسلونا (Grand Hotel Central)


گراند هتل مركزی در بارسلونا


گراند هتل مركزی بارسلونا در محله‌ی اِل بورن شیك‌ترین منطقه‌ی شهر بارسلونا واقع شده و از تراس واقع بر پشت بام آن كه استخری نیز در آن تعبیه شده چشم‌انداز كل شهر كاتالان‌ها را در زیر خود دارد. اگرچه از خانه‌ی خود دورید ولی در قلب شهر افسون‌گر بارسلونا این هتل زیبا شما را به خواب مغناطیسی فروبرده و خود را در خانه احساس می‌كنید. ساختار این هتل با آن اتاق‌های سبك پیشرو شما را به دهه‌ی 1920 می‌برد. یك فضای باشكوه، یك محیط صمیمی، جایی امن برای پناه‌ بردن و دور شدن از هیاهوی شهر. تراس 450 متری چشم‌انداز بی‌نظیر دورتادوری از بارسلونا را برای میهمانان هتل فراهم می‌كند. محله‌های قدیمی با معماری گوتیك، كلیسای اعظم با آن جلوه‌ی بی‌مانندش، دیوارهای كهن شهر در هنگام غروب آفتاب همه و همه شهر كاتالان‌ها را به تابلویی بدیع از تیره و روشن‌ها بدل ساخته كه چون پرچمی در پیش چشمان شما به اهتزاز درآمده است.


6. هتل ریتز كارلتون در مسكو (The Ritz-Carlton)


هتل ریتز كارلتون در مسكو


نزدیك‌ترین همسایه های كارلتون عبارتند از میدان سرخ و كاخ كرملین پس چه اقامتگاهی را برای آشنا شدن با تاریخ و اماكن دیدنی روسیه بهتر از آن می‌توان یافت؟ غذاخوری‌هایی با بالاترین استانداردهای جهانی،‌ دیوارهای دورنی كه همه از مرمر اعلا،‌ اثاثیه و مبلمان همه از چوب آلبالو و شكوهی كه با چلچراغ‌های چشم‌نواز و تابلو‌های نقاشی‌ نفیس آذین یافته است. زیبایی شاهانه درون و برون هتل را فرا گرفته و میهمانان را كه برفراز پنجره‌ها مسكو را می‌بینند به تحسین واداشته است. این هتل دارای بزرگ‌ترین و مجلل‌ترین اتاق‌ها در مسكو است كه دارای چشم‌انداز دورتادور از میدان سرخ و كاخ كرملین هستند. گویا از همین اتاق می‌توانید به مذاكرات مهم سیاسی كه در پشت آن دیوارهای ستبر می‌گذرد گوش فرا دهید.

 

5. هتل ساحل جمیره در دوبی (Jumeirah Beach)


هتل ساحل جمیره در دوبی


به یقین یكی از نماد‌های دوبی هتل ساحل جمیره است كه چشم‌اندازی بر ساحل دارد. خوب چه چیز دیگری برای مشاهده كردن در امارات عربی متحده وجود دارد؟ از 617 اتاق هتل 598 مورد آن اتاق‌ها یا سوئیت‌هایی هستند كه چشم انداز اقیانوسی دارند. اتاق‌های دولوكس چشم‌انداز بی‌مانندی را بر خلیج فارس فراهم آورده‌ و اتاق‌های اداری دارای چشم‌اندازی بر ساحل جمیره‌اند. سوئیت‌های مدیران هتل نیز چشم‌انداز كاملی از دریا دارند. دو تراس روی پشت‌بام چشم‌انداز دورتادور كامل 360 درجه‌ای را بر فراز ساحل امارات عربی متحده فراهم می‌آورد. با این‌حال خود اماراتی‌ها معتقدند كه حیرت‌آورترین چشم‌انداز این ساختمان مربوط به بار بالاشهر آن است كه در طبقه‌ی بیست و چهارم قرار دارد.


4. هتل بایرو آلو در لیسبون (Bairro Alto)


هتل بایرو آلو در لیسبون


این هتل كه در قلب شهر لیسبون قرار دارد به نام محله‌ی بسیار شیكی كه در آن واقع شده بایرو آلو نامیده شده و با اثاثیه و مبلمانی الهام گرفته از قلعه‌های قرن هیجدهم همه را مسحور خود می‌كند. گفته می‌شود كه چشم‌انداز تراسی كه در طبقه‌ی ششم آلو قرار گرفته رتبه‌ی چهارم دنیا را از لحاظ زیبایی دارد. این تراس چشم‌انداز دورتادوری از شهر لیسبون پایتخت پرتغال را برای میهمانان فراهم نموده و قایق‌های بادبانی در حركت بر روی رودخانه‌ی تیگو را به شما نشان می‌دهد. این هتل باشكوه و سبك معماری مربوط به دوره‌های استعماری مجلل‌ترین و بهترین هتل لیسبون به حساب آمده و با غرور و افتخار در میان دو منطقه‌ی تاریخی و دو نماد فرهنگ پرتغالی در لیسبون قرار گرفته است.


3. هتل كورینتیا در لندن (Corinthia)


هتل كورینتیا در لندن


واقعا كه چیزهای دیدنی در لندن بسیار است و دیدن همه‌ی آن‌ها كاری دشوار خواهد بود. بهترین راه حل آن است كه اتاقی را بیابید كه چشم‌انداز آن برفراز لندن ساختمان‌های مشهور و نقاط دیدنی لندن را تاحدامكان فراهم آورد. هتل كورینتیا با استفاده از اثاثیه و مبلمان سنتی در اتاق‌های باشكوه‌اش كه اندرون چشم‌نواز دارند میهمانان را شیفته‌ی خود كرده و بهترین چشم‌انداز را برفراز لندن برای میهمانان خویش فراهم آورده است. این هتل مجلل كه در نبش تقاطع خیابان‌های نورتامبرلند و وایت‌هال پالاس قرار گرفته در با پرستیژ‌ترین منطقه‌ی لندن واقع است. سوئیت‌های واقع در سازه‌ی فوقانی چند طبقه‌ای این هتل چشم‌انداز تمام‌عیاری را از میدان ترافالگار، رودخانه‌ی تیمز، كاخ‌های وست مینستر و وایت هال راهم آورده و این در حالی است كه میهمانان از تراس واقع بر پشت بام می‌توانند جلوه‌ی جنون‌آور‌تری را از شهر به نظاره بنشینند.

 

2. هتل شاگری‌لا در پاریس (Shagri-La)


هتل شاگری‌لا در پاریس


هتل شاگری‌لا در پاریس كه اقامت‌گاه پیشین نوه‌ی برادر ناپلئون بناپارت بود در اواخر قرن نوزدهم ساخته شد. نمای درونی فریبنده و دلربای آن ساخته‌ی پیر یوس روكون استاد طراحی‌های مجلل داخلی است. این هتل كه چشم‌اندازی بر فراز برج ایفل، رودخانه‌ی سن و پل‌های متعدد آن و همچنین عمارت گرند پالاس دارد، تنها از اتاق‌هایش نیست كه منظره‌ها چشم شما را می‌نوازند. میهمانان می‌توانند در وان حمام اتاق خود غوطه ور باشند و همزمان به چشم‌انداز دورتادور قلب پاریس چشم بدوزند. چقدر چنین امكانی جذاب است؟ گویا شهر را چون عروسی آرایش یافته با بهترین لوازم آرایشی فرانسوی می‌بینی. این هتل مجلل در قلب پاریس تنها چند قدم با موزه‌ی گومت و قصر دوشالوت فاصله دارد. اتاق‌های باشكوه آن با چشم‌انداز دورتادوری و پنجره‌های سرتاسری منظره‌ای رویایی را پیش چشمتان نهاده كه بی شك شما را عاشق پاریس و تاریخ فریبنده‌ی آن خواهد كرد.

 

1. هتل لادرا در سنت لوییزیا (Ladera)


هتل لادرا در سنت لوییزیا


جزیره‌ی سنت لوییزیا با دو صخره‌ی آتشفشانی چشم‌نواز كه آن را در برگرفته‌اند شناخته می‌شود. هتل‌ها و مهمانسراهای بسیاری در این منطقه هستند كه به شما وعده می‌دهند كه شما را میهمان منظره‌ی یكی از این دو صخره‌ی آتشفشانی مرتفع و پوشیده از درختان و گل‌ها خواهند كرد. برخی بر صخره‌ی گراس مشرف‌اند و برخی بر صخره‌ی پتی. ولی چند هتل هستند كه شما را به چشم‌اندازی برفراز هر دوی این‌ها دعوت می‌كنند؟ كدامیك از این اقامتگاه‌ها هستند كه با غرور سینه جلو داده و صندلی‌های معلق خود را بر فراز این مناظر دلفریب ولی ترس‌آور به شما پیشنهاد دهند؟ مطمئنن پاسخ فقط هتل لادراست. آن اقامتگاهی است با ارتفاع بیش از 330 متر بالاتر از سطح دریای كارائیب كه بر نواری جنگلی قرار گرفته و دقیقا بین دو صخره‌ی آتشفشانی واقع شده است. این هتل اقامتگاهی زیست محیطی است كه از چوب درختان منطقه‌ی كارائیب ساخته شده و سابق بر این در كنار آن مزارع وسیع كاكائو قرار داشته است. اتاق‌هایی به سبك روستائیان بومی با استخرهایی با تخته‌ی پرش دارد كه همه فاقد یكی از دیوارها هستند تا همواره راهی به سوی پشت بام باز باشد و چشم‌انداز نفس‌گیر آن را بتوان دید. همه چیز به صورت فضای باز طراحی شده است. از حمام‌های فضای باز تا استخرهای آب گرم روباز كه دو قله‌ی موصوف را در آب خود منعكس می‌كنند و یك چشم‌انداز فراموش نشدنی را از هر زاویه‌ای كه می‌نگرید برای شما تضمین می‌نمایند. گویا شما پرنده‌ای بر آسمان هستید كه همه چیز این بخش از منطقه‌ی زیبای كارائیب را به راحتی می‌بیند.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
    • هیچ نظری یافت نشد

    پیوندهای مفید

    تماس با ما

    شماره تماس: 88231286 (21) 98+

    آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید